obr obr obr
obr
uživatel 
heslo 
» Registrace autora
» Zapomněli jste heslo?
obr
obr obr obr
obr
» Novinky
» Právě vyšlo
» TOP 20 díla
» Články
» Literární almanach
obr
obr obr obr
obr
» Próza
» Poezie
» Výstřely do tmy
» Příručka publikování
» TOP 20 autoři
» Vyhledávání
obr
obr obr obr
obr
» Workshopy 
» Fórum 
» SASPI Chat! (1)
» FAQ
obr
obr obr obr
obr
» Knihovna autorů SASPI
» Redaktoři on-line
» Technická podpora
» SASPI team
» Odkazy
» Spolupráce
» Knihkupectví
"Láska je povídka v citoslovcích."
C. Baudelaire
obr
obr počet přístupů: 2915618 obr

Adresa SAS E-mail © SAS Obecně platná pravidla Nápověda obr

:: Na SASPI.cz je právě 39717 příspěvků, 5790 autorů a 392125 komentářů :: on-line: 0 ::
obr

:: Nový objev v oblasti sexuologie ::

 redaktor čuk publikováno: 25.11.2007, 5:46  
Tento text jsem napsal pro vystoupení ve Slam poetry asi před dvěma roky, kdy jsem ještě byl agilní a vystupoval jsem před sálem plným "vlčáků"(text byl poněkud tehdy zkrácen a zjednodušen) Současně jsem si vzpomněl na doby, kdy jsem psával zašifrované výzkumné zprávy a objevoval jsem nemožnosti.
 

ONA, jménem Karla, říká v pevném rozhodnutí: Bože! Jak já bych chtěla mít penis!
Ten tristní můj dnešní stav: Já - Ona- Karla!
Nejprve mé kritické výhrady!
Zvlášť jisté orgány mě nebaví a zdají se neestetické, ale je zde i problém etiky, narušení integrity, tunel pohlcující vlak, jehož strojvůdce je nespolehlivý a náchylný k šíbování sem a tam. Horší je, že jízdní řád závisí na stavu jeho stroje. Ovšem i já mám výluky.
Dvoutunelní systém? Ach ne! Lesbičky se mi protiví, jako bych se milovala se zrcadlem.
Ach mé sny, ach ta má touha! Kdybych byla on, měl bych ho, toho chlapíka, jehož jméno začíná písmenem p, u sprosťáků pak písmenem č: pečoval bych o něho, staral se, pečlivě hýčkal, hrál si s ním, těšil ho a když by chtěl ven, „hups, slipy dolů“, hle!, je to můj předvoj! A když naproti kalhotky: „hups dolů“: přede mnou má bývalá, nic moc. A pak ta slast vnikání a můj jízdní řád. I potupné ústupy nakonec, a někdy i hned, ale lze ovšem nenápadně zaretušovat.
A co je důležité za všech okolností: byl bych schopen bravurně přečůrat plot.
Bože! Jak já bych chtěla mít penis! Samozřejmě s veškerým příslušenstvím. V první á kvalitě. A plně funkční.

ON jménem Karel v transu: Bože! Jak já bych chtěl mít vagínu! Nešťastný jsem coby Já - On - Karel. A snívám jaké by to bylo, kdybych byla Ona.
Měla bych prázdnotu v sobě, která by mohla být vyplňována, a když já při psaní veršů mám prázdno v hlavě i na papíru, tak by těšilo vyplňování jinde. Jako milostná inspirace. Alespoň někde se něco děje. A když by mé kalhotky „šups dolů“, hle: kučeravý trojúhelníček. A když naproti slipy „hups dolů“, hle, můj bývalý, no to bych se nasmála, no tak se předveď. Uvidíme, jak skončíš, vejtaho. Přece tě znám!
A nakonec: proč já bych si nemohla vyrobit tunelový jízdní řád a vybírat si strojvůdce?
A co je důležité: s ultratenkými a s křidélky bych byla schopna s úspěchem hrát tenis.
Bože! Jak já bych chtěl mít vagínu! Samozřejmě s veškerým příslušenstvím.
V první á kvalitě. A plně funkční.

Ona byla zdatná doktorka, operatérka chirurgická, skrývající svůj um, aby nevyvolala závist starších kolegů. Proto pilně cvičila v pitevně a v období operačního klidu i na sobě, svém to těle. Jednou si vyňala oko a zase voperovala zpět, jindy si vložila implantát a jindy zase ňadra zcela od obsahu vyprázdnila. Zatoužila i po operacích sexuálních, neboť sama se krmila preparáty „viagrouman i „viagrouwoman“(také mé vynálezy), a v pitevně určitých orgánů byl dostatek.

On byl pacient se slepým střevem, mladík romantický, zamiloval se do své doktorky operatérky chirurgické, a ona do něho. Zprvu normální, snil touhy své ve stavu narkózy, ale též byl krmen i mými preparáty.

Když se zotavil z operace a zvykl si na překvapení, že se dole vedle jizvy po slepáku cosi výměnou vyčenžovalo, byl spokojen. Milostné splynutí doktorky a jejího pacienta bylo dokonalé: nikdo z nich nevěděl, zda je on nebo ona a tak tělesně i duševně značně rozšířili své možnosti.
Brzy zvládali i techniku sexuálního přepólování a tak si střídavě lehali na operační stůl a měnili navzájem své fyzické orgány. I původní On - Karel se stal zručným operatérem. Tato schopnost se na něho přenesla od jeho operátérky a na oplátku jeho pacientova romantika přešla na ni operátorku ( původní Onu – Karlu = nápověda pro méně chápavé).
Ale vývoj šel dál! Klonováním (zapojením další vyklonované dvojice orgánů) dospěli i k dvojitosti pohlaví v homo nebo heterovariantě ( nesprávně hermafroditismus).
Ach, jaká blaženost při chvění a brnění v četných jizvách po tak rychle za sebou jdoucích operacích, na příklad nastávající při jízdě vlakem nebo MHD.

Ach, ta nádhera změn: tu vousy rostou a tu vypadávají. U něho i u ní. Dokonalá rovnoprávnost. Vždyť i holící strojek měli společný. I jméno měli společné, průměrné a střední: Karlo. A prádlo a oblečení si vyměňovali podle operačních harmonogramů.
Jen se rozhodnout, na jaký druh WC jít, zda na Dámy nebo na Pány, to jim dělalo určité problémy, ani zrcadlo nepomohlo, neboť nebyli schopni se vzájemně rozlišit. Tento problém odpadl při heterovariantě.
A když se jim narodilo děcko, dlouho nevěděli, kdo z rodičů je maminka a kdo tatínek. Ba ani v porodnici to nebyli schopni určit. Často muselo být narozené děcko skládáno ze dvou narozených částí, pokud došlo k t.zv. simultánním dvojporodům dvojtěhotné nebo i k simultánním porodům jednotěhotných u každého z obou partnerů. / V tomto druhém případě bylo zapotřebí dvojích těhotenských šatů: avšak v poloviční velikosti/.
Děcko bylo novým lidským vývojovým prototypem současné dvojpohlavnosti, a v případě heteropohlavnosti pak by bylo zárukou naprosté soběstačnosti po pubertě i později (Tvor zvaný kryptomužožena alias kryptoženamuž).

A zachování lidského rodu bylo zcela v moci jedné takové bi-osoby ve stavu heteroosoby MŽ nebo ŽM, zvané Carlo (po staru: Karla II+ Karel II), u které proběhnou dvě puberty následně.
Pokud by Carlo bylo bi-osoba: biosoba ženská, ŽŽ Carlo (po staru: Karla II a III.), pak by si pubertu odbyla dřív, pokud by Carlo bylo bi- osoba: biosoba mužská, MM Carlo (po staru: Karel II. a III.), puberta by se dostavila později.
Takže: kdyby jen jediný tento můj výtvor MŽ nebo ŽM přežil atomovou válku, lidstvo by nevymřelo! A v tom je obrovský význam tohoto převratného objevu pro budoucnost!


 celkové hodnocení autora: 98.8 %

výborné chvalitebné dobré dostatečné nedostatečné Ohodnoťte příspěvek!

přidat autora k oblíbeným 
 hodnotilo celkem autorů: 4 komentovat příspěvek 
 autorské hodnocení: 1.0 uložit příspěvek 
 známka poroty: 1.5 tisk příspěvku 
 počet komentářů: 9 zaslat vzkaz autorovi 
 počet shlédnutí od publikace: 34 výpis autorského hodnocení 
 
:: Komentáře k příspěvku ::
 Jolana Dostálková 23.12.2007, 18:02:54 Odpovědět 
   čuku, prosím tě, nemohl bys mi moji novou identitu dát pod stromeček? Když mi TO nebude hned fungovat, tak to nevadí. Já se na to budu aspoň koukat :-)
 čuk 19.12.2007, 12:58:16 Odpovědět 
   Díky. Jsi první adeptka na aplikace mého objevu. Slovo dvojitý se dnes může pouzče nedokonale nahradit slovem dvakrát jeden.
 Jolana Dostálková 19.12.2007, 10:46:19 Odpovědět 
   Tohle je fakt dobré :o))) V příštím životě se chci narodit jako kryptomužožena a už teď se těším na svůj dvojitý orgasmus! Snad to přijde na mě i na mě současně :o))
 Anquetil 02.12.2007, 10:02:34 Odpovědět 
   Vidím, že se dokážeš udatně porvat každým tématem. I z tohoto jsi vybruslil s čistým štítem! :o)))
 ze dne 02.12.2007, 12:23:11  
   čuk: Díky.Jsem rád, že jsi zase zde aktivní
 Šíma 25.11.2007, 11:51:41 Odpovědět 
   Souhlasím se vším, co zde bylo řečeno (napsáno). Ano, možná půjde brzy naše zdravotnictví do takových výšin, že bude běžné vyměňovat si "pohlaví" a ono kolonka v lejstrech (viz. Pohlaví: muž, či žena) bude naprosto zbytečná! A o přínosu v případě celosvětové Apokalypsy už raději ani nemluvím... :-DDD Tleskám, směju se a dávám za Jedna! Dobré to bylo, čuku, ba přímo vynikající! ;-)
 Imperial Angel 25.11.2007, 10:59:27 Odpovědět 
   Nezbývá mi nic jiného než souhlasit s amazonit :)...Obdivuju člověka, který dokázal stvořit něco takového - je to opravdu originální, vtipné, odvážné :)
 ze dne 25.11.2007, 11:22:19  
   čuk: Díky za hodnocení, Oproti normálnímu stavu někdy jedou kolečka v hlavě šejdrem. A možná, že za určitým okolností je to dobře. Doufám, že vás parodie pobavila, ale když jsem ji psal, vkládal jsem, do ni víc než povrchní provokaci.
 amazonit 25.11.2007, 5:46:24 Odpovědět 
   co říci?:o)
absurdní, nápadité, ,,odvážné", s nadhledem, na někoho už to může být až trochu moc ,,neskutečné", originální
obr
© 2005-2016 by Matěj Novotný & Filip Kotora | Všechna práva vyhrazena
 
 
Va?e literatura MFantasy Literární.cz - Server s českou literaturou Art & Design - Roman K?bus
 
Partneři: Gastrokritik, Antikvariát Kačur
 
St?hnout SASPI.cz toolbar! RSS zdroj
obr obr obr
obr
bizparsan
(10.8.2020, 12:15)
couture
(10.8.2020, 11:12)
Virgoacp
(8.8.2020, 09:18)
Magdaléna Verneová
(5.8.2020, 19:54)
obr
obr obr obr
obr
Pesimistický po...
Sheizou
Sen v muzeu hud...
paní Grepfieldová
Prorok
MC_Kejml
obr
obr obr obr
obr

Hnisavá káča
proklatysnek
obr
obr obr obr
obr
Liter?rn? almanach SASPI
Aktuální číslo LA...
obr
obr obr obr