obr obr obr
obr
uživatel 
heslo 
» Registrace autora
» Zapomněli jste heslo?
obr
obr obr obr
obr
» Novinky
» Právě vyšlo
» TOP 20 díla
» Články
» Literární almanach
obr
obr obr obr
obr
» Próza
» Poezie
» Výstřely do tmy
» Příručka publikování
» TOP 20 autoři
» Vyhledávání
obr
obr obr obr
obr
» Workshopy 
» Fórum 
» SASPI Chat! (1)
» FAQ
obr
obr obr obr
obr
» Knihovna autorů SASPI
» Redaktoři on-line
» Technická podpora
» SASPI team
» Odkazy
» Spolupráce
» Knihkupectví
"Chceš realizovat své sny? Probuď se!"
Joseph Rudyard Kipling
obr
obr počet přístupů: 2915487 obr

Adresa SAS E-mail © SAS Obecně platná pravidla Nápověda obr

:: Na SASPI.cz je právě 39725 příspěvků, 5763 autorů a 391383 komentářů :: on-line: 2 ::
obr

:: Yár Fenumë - 10 ::

Příspěvek je součásti sbírky / knihy: Dračí krev - Yár fenumë
 autor Annún publikováno: 18.01.2008, 7:01  
Dnešní díl je takový odlehčený, romantický, něžný a vášnivý. Přesně jak říká název této části.
I nu nic pro ty kteří ještě nedosáhli plnoletosti. A pokud si to přečtou, tak jen na vlastní zodpovědnost.
 

UPOZORNĚNÍ: tento díl je nevhodní pro mladší 18 let, neboť obsahuje milostnou scénu.

X. - Magická noc lásky.


I na Doriena zatmění měsíce působilo podivným způsobem. Zdálo se mu, jako by jeho smysly ožily a vše bylo výraznější než dřív. Cítil skoro nepostřehnutelnou vůni Annerisina parfému z fialek a jasmínu. Jeho pozornost upoutala něžná křivka její světlé šíje. Byla tak blízko, tak přitažlivá a kouzelná. Neodolal a políbil její hebkou kůži.
Anneris ucítila na šíji dotek něžných vlahých úst. Dorien poséval její krk i líc lehkými polibky. Bylo to tak příjemné, že zavrátila hlavu do zadu, aby mu umožnila lepší přístup ke svému hrdlu. Zručné prsty přeběhly jako motýlí křídla po hladké pleti a zastavily se až u výstřihu jejích šatů a potom zas postupovaly nahoru. Pak se zastavily na její tváři. Rukou si natočil její obličej k sobě. Otevřela oči, které měla dosud zavřená, a zadívala se na něho.
"Jsi tak krásná jako letní noc. Jako duhový ptáček letící ve svitu slunce. Jako perla na sametové podušce."
Naklonil se a políbil ji, tentokrát přímo na ústa. Nebránila se, ba naopak jeho polibek vroucně opětovala. Magie noci zapůsobila a jejich srdce náhlé tloukla jako jedno. Prstem obkroužil vrchol špičatého ouška. Elfka v jeho náruči roztouženě zavzdychala. To byla výzva, kterou nelze nepřijmout. Pomalu natáhnul jednu nohu, poté druhou a položil se na záda do vonící trávy. Anneris se pokládala spolu s ním a teď spočívala celým trupem na jeho mohutné hrudi, držela ho kolem krku a líbali se. Rukama přejížděl po štíhlých, ale přitom krásně žensky oblých bocích, ladné křivce útlého pasu a zádech. Snažil se být velmi jemný, přece jen, bylo to sotva čtyři neděle, kdy podstoupila otevření ran, které měla na zádech. Nijak nepospíchal a dával jí čas, aby ho mohla zastavit, kdyby o pokračování nestála. Zatím však žádné námitky nevznesla, a tak se odvážil udělat další krok.
Líbala ho a on rukama sjel na štíhlá stehna a pomaličku začal vykasávat tenkou látku jejího nočního roucha, až ucítil pod prsty hladkou, téměř sametovou kůži. Hedvábná látka zašustila, když ji posunoval po jejím těle směrem vzhůru. Cestou polaskal oblé půlky jejího zadečku a pokračoval dál. Zastavil se s vyhrnováním, až u jejího pasu. Odtrhla se od jeho úst. Byla udýchaná, rty měla nepatrně pootevřené a leskly se jí od Dorienových polibků.
Jasně viděl vzrušení v její světlé tváři, ale nechápal, jak je to možné. Jak to, že jeho oči vidí v noci líp než dřív. Rozeznával každý rys její tváře, jako by byl teprve podvečer a ne úplná tma. Co se to s ním děje. Teď nad tím ale nechtěl přemýšlet, na to bude mít dost času jindy, teď tu byli oni dva a tahle krásná chvíle.
Pohladil jemnou kůži jejích zad a pod prsty cítil výstupky tenkých již skoro vyhojených jizev. Někoho by možná odpudily, ale on k nim cítil téměř posvátnou úctu.
Náhlé se Anneris pohnula. Myslel si, že se jí to nelíbí a chce přestat, jenže opak byl pravdou. Zapřela
se, nadzvedla se a obkročmo si sedla na jeho bedra, aby mu usnadnila svlékání. Pochopil to a hbitým pohybem zachytil srolovanou látku a přetáhnul jí šaty přes hlavu a odložil je na stranu vedle nich. Prohlížel si ji a byl vděčný, že mu dnešní noc dopřála zbystřené smysly. Světlá pleť zářila v ubývajícím měsíčním světle, jako by byla z alabastru. Paprsky tančily po její tváři, vlasech i nádherně tvarovaných ňadrech a dodávaly jí skoro mystický vzhled. Nahla se k němu a políbila ho. Zvedl ruce a polaskal pevná ňadra s temnými terčíky a vztyčenými hroty. Zase se napřímila, ale jeho dlaně zůstávaly tam, kam je přiložil. Usmála se a svýma rukama sjela po měkké látce k Dorienovu pasu a rozvázala uzel na jeho tunice. Rozhrnula záhyby poddajné tkaniny a odhalila mírně opálenou, hladkou hruď. Přiložila dlaně na hřejivou kůži, pod níž se rýsovaly vypracované svaly, a cítila vzrušený tlukot Dorienova srdce. Nemohla se vynadívat na kontrast své bledé ruky na jeho zlatavé pokožce. Upřeně ji pozoroval a zahlédl v jejích jantarových očích zaplát hravé ohníčky. Sklonila hlavu a špičkou jazyka obkroužila jednu plochou bradavku a políbila ji. Vzápětí udělala totéž i s druhou. Dorien zavřel oči a poddával se příjemnému pocitu, jenž se mu při jejím laskání šířil po těle a hlavně do jedné části, která začínala jasně dávat najevo, jak moc po elfce touží. Najednou ucítil, jak její šikovné prsty rozvázaly tkanice jeho nohavic, aby ho mohla osvobodit a sevřít v dlani jeho sametově hebký, vzrušením ztopořený úd. Štíhlé prsty ho polaskaly po celé délce, až mu z úst unikl tichý povzdech. Ještě párkrát pohladila jeho mužnost, a když uznala, že je dostatečně připravený, nadzvedla se a zavedla ho do své vlhké jeskyňky. Jediným pohybem spojila jejich těla v jedno. Nahla se k němu, vzala do dlaní jeho tvář hořící vzrušením a vášnivě ho políbila.
"Teď jsi jen můj, hvězdooký," zašeptala a pomalu se na něm začala pohybovat.
Neexistovalo nic kolem, jen oni dva a jejich horečná touha, která je vedla k vrcholu.
Položil jí ruce na boky, aby jí pomohl přirážet. Zrychlovali tempo, dech měli přerývavý a srdce tloukla na poplach. Pár chvatných pohybů a dosáhli vrcholu. Anneris zaklonila hlavu, zavzdychala jeho jméno. "Doriene," a před očima se jí roztříštil svět na milióny hvězdiček.
Ve stejnou chvíli explodoval i Dorien s jejím jménem na rtech. "Anneris," dospěl k vyvrcholení.
Anneris se na něho v zápětí sesula a on ji opatrně objal a přitisknul k sobě, jako by byla nějaký vzácný dar. Oba byli příjemně unavení a spokojení. Zatmění pominulo a měsíční světlo nabývalo opět na intenzitě. Paprsky postříbřily dvě nahé postavy ležící a tulící se k sobě v trávě. Dvě rozdílné bytosti a přesto si navzájem tolik podobné, které v tuto noc našli společné štěstí v tom nejpradávnějším spojení.

*

"Zdálo se mi, jako by hvězdy sestoupily z nebe a tančily mi před očima." Špitla rozechvělým hlasem Anneris.
"V tom případě se nám zdál tentýž sen, neboť i já je viděl." Zahleděl se jí do tváře osvětlené měsíčním svitem. "Jsi tak úžasná, má elfí dívko."
"Nežertuj, už dávno tomu tak není. Ke krásné elfí bytosti mám daleko," namítla se smutkem v hlase.
"Já nežertuji, opravdu se mi líbíš."
Anneris sklouzla z jeho těla do měkké trávy, lehla si na břicho a ukázala mu záda. Bledá kůže zářila do hvězdně noci a přes ni se táhly ještě stále jemně narůžovělé, pomalu se hojící šramy.
"Jen se podívej na to zohyzděné tělo. Tohle se ti na mně taky líbí?" zeptala se ho sklesle.
Dorien se nadzvedl na lokti a upřel svůj zrak na jizvami posetá záda. Naklonil se a přiložil ústa na první z nich a něžně ji políbil. Cítil chuť soli z jejich předešlého milování. Jen ta představa, jak si ho s veškerou vášní brala, ho začala opět vzrušovat. Pohladil blednoucí jizvičku a políbil ji.
"Ano, líbí. Zbožňuji každou jizvičku na tvém božském těle." Řekl a na potvrzení svých slov jí posypal záda drobnými políbeními.
Od pasu až k ladné šiji zulíbal každičký centimetr její poznamenané kůže. Když dokončil líbání jejích zad, opatrně ji otočil čelem k sobě.
"Myslíš-li si, že tě to hyzdí, pak si na velkém omylu. Pro mě nejsi zohyzděná, chápeš. Všechny jizvičky ti dodávají na kráse, a já si jich vážím."
Sehnul hlavu a políbil blednoucí jizvičku na břiše těsně nad tříslem.
"Tahle je pěkná a copak se asi skrývá o kousek níž."
Políbil trojúhelníček tmavých chloupků a pak do něho zajel prsty a ucítil, že jeho polibky přece jen vyvolaly nějakou reakci. Byla vlhká a připravená. Neodolal. Prsty polaskal něžné poupátko její touhy a bez velkých obtíží jí roztáhnul stehna.
"Co to děláš?" zeptala se, když viděla, jak sklání hlavu k jejímu nejintimnějšímu místu.
"Chci tě potěšit, miláčku." A zabořil hlavu do jejího klína.
Zalapala po dechu, když se jazykem dotknul jejího ženství. Něžně ji laskal, sál a sem tam do ní vniknul jedním nebo dvěma prsty. Bylo to tak krásně vzrušující. Nevzpomínala si, že by něco takového dělala i se svým snoubencem, vlastně si na milování s Mirimonem nevzpomínala vůbec, viděla jen Doriena, nikoho jiného. Rychlé kmitání jeho jazyka ji přivádělo málem k šílenství. Svíjela se rozkoší a věděla, že brzy přijde konec. Musela ho zastavit, chtěla ten okamžik prožívat spolu s ním a ne sama. Položila mu ruce do vlasů a snažila se ho odtáhnout.
"Prosím," znělo to úpěnlivě, „přestaň, Doriene."
Zvedl hlavu a nechápavě se na ni podíval.
"Copak je? Nelíbí se ti to?"
„Ó ne, je to nádherné,“ zaúpěla lapajíc po dechu, „ ale já už nemůžu, nemuč mě."
"No dobře, tvé přání je mi rozkazem, má paní. Dokončím tohle laskání někdy jindy a teď přesunu svou pozornost jinam. Na další jizvičku."
Nadzvedl se a přesunul se výš a přiložil svá horká ústa na jednu jizvu, co měla pod žebry. "Tahle je kouzelná." Potom se posunul kousek nahoru a políbil malou kruhovou jizvičku poblíž klíční kosti. "Tahle je nádherná," špital po každém políbení. Nakonec jí odrhnul z čela krátké vlasy a políbil jizvu na jejím spánku. "A tahle je nejúžasnější."
Anneris nic neříkala a vychutnávala si Dorienovi něžnosti. Když pak jazykem zavadil o její špičaté ouško, přivřela slastně oči a ze rtů jí uniknul tichý vzdech.
"Doriene," zašeptala jeho jméno s toužebným nádechem.
Natočila hlavu a dala mu políbení na tvář těsně pod uchem. Hned na to přiložila rty k jeho ušnímu lalůčku a polaskala ho jazykem. V tu chvíli Dorien ucukl, jako by dostal elektrický šok.
"Co to bylo?" udiveně hleděl do Annerisiných očí.
"Co jako?" zeptala se elfka.
Měl už několik milenek, nebyl žádný začátečník, ale s elfkou se miloval poprvé. Nikdy předtím se mu nic podobného nestalo, bylo to tak prapodivné, ale musel uznat, že celá tato noc je poněkud zvláštní a přitom nezapomenutelná.
"Tys to necítila?"
"O čem to mluvíš?"
"No, když si se dotkla mého ucha, jako by mi tělem projely drobné jehličky a šimrání." Vysvětlil jí, co se mu přihodilo.
"Vážně?" Přikývnul. "Mohla bych to zkusit ještě jednou?"
"Cože?"
"Neboj se, budu velice jemná. Mohu?"
Věřil jí a dovolil by jí, aby si s ním dělala cokoliv. "Ano, klidně."
"Dobře, dotknu se tě a ty mi povíš, co cítíš?"
Natáhla ruku a lehounce se prstem dotknula jeho ucha a pohladila obrys jeho boltce dotekem peříčka. Ošil se a zachvěl.
"Je to, jako by mi po páteři běhali mravenci."
' To je úžasné. ' pomyslela si v duchu, a byla ochromena údivem.
Něžně mu boltec pofoukala. Dorienovi proběhla tělem vlna vzrušení. Anneris si všimla, že přivřel oči. Fascinovalo ji, že z nějakého neznámého důvodu měl stejně citlivé uši jako elfové. Znovu mu ucho lehce pofoukala. Dorienovi se sevřely vnitřnosti vzrušením a touhou, až se zachvěl. Jediný závan jejího dechu a on byl opět pln života.
"Udělej to ještě," požádal ji zastřeným hlasem.
Přitáhla si je ho hlavu k sobě a políbila jeho ucho a pak špičkou jazyka obkroužila boltec po celém jeho obvodu.
"Bože, Anneris," zasténal a přitiskl se k ní tak těsně, až ucítila na podbřišku jeho touhou se dmoucí mužství.
Ta moc, kterou nyní nad ním měla, se jí líbila. Něžně ho kousla do ušního lalůčku.
"Bože," zavzdychal opět roztouženě. "Chci tě, Anneris, tolik tě chci. Musíš být má." Ani si neuvědomil, že místo lidské řeči mluvil v elfštině.
Tohle sladké mučení už dál snášet nedokázal. Během vteřiny se zmocnil jejích hravých úst a vášnivě je plenil. Elfka ho objala a opětovala mu polibek stejnou měrou. Vášeň je začínala spalovat čím dál víc a Dorien začínal mít pocit, že za chvíli vybuchne. Vsunul jí koleno mezi nohy a doširoka jí je roztáhnul. Než se nadála, prudkým výpadem ji naplnil celou svou délkou. Nečekaná invaze ji donutila zalapat po dechu a zasténat.
Zarazil se, protože to znělo až bolestivě.
"Neublížil jsem ti, princezno?"
"Ne vůbec. Prosím nepřestávej. Vem si mě."

Znova se zmocnila jeho úst a obratnými prsty polaskala Dorienovi ušní lalůčky. Příval touhy se vrátil s novou silou a Dorien si ji začal brát v odvěkém tanci touhy a vášně. Anneris mu vycházela vstříc a v návalu vášně nevědomky zarývala prsty do jeho zad a on popoháněn živočišnou potřebou je nesl, až na vrchol extáze. Vystoupali až do nesmírných výšin blaha, a pak se s výkřikem jmen toho druhého na rtech zhroutili a celý udýchaní se pevně svírali v objetí. Dokud se jejich dech i tep nezklidnil. Dorien sklouzl z jejího těla, aby ji netížil svým, a přivinul si ji k sobě. Vyčerpání je přemohlo, a tak sáhl po své tunice a přehodil ji přes ně. Byla teplá noc plná hvězd, jež byly němými svědky jejich divokého milování. Odpočívali příjemně znaveni, až nakonec oba usnuli.


 celkové hodnocení autora: 94.6 %

výborné chvalitebné dobré dostatečné nedostatečné Ohodnoťte příspěvek!

přidat autora k oblíbeným 
 hodnotilo celkem autorů: 4 komentovat příspěvek 
 autorské hodnocení: 1.0 uložit příspěvek 
 známka poroty: 1.0 tisk příspěvku 
 počet komentářů: 6 zaslat vzkaz autorovi 
 počet shlédnutí od publikace: 31 výpis autorského hodnocení 
 
:: Komentáře k příspěvku ::
 Imperial Angel 28.01.2008, 19:53:26 Odpovědět 
   Otevřela oči, které měla dosud zavřená, - ..., které měla dosud zavřené ;)...

Neustále dokazuješ, v čem jsi mistr. Asi budu opakovat předešlé komentáře, ale dílek je opravdu plný vášně a romantiky :) No, přestanu se vykecávat a raději jdu dohnat nedočtené - tedy další část ....
 ze dne 29.01.2008, 8:10:36  
   Annún: Děkuji.
 Anna a Pepa 21.01.2008, 19:21:50 Odpovědět 
   Ano, krásně vášnivé a romantické. Moc se mi to líbí.
 Annún 21.01.2008, 17:27:04 Odpovědět 
   Děkuji Adminovi.
Jak se zdá, vypadá to, že náš šikovný Admin přišel na zádrhel, který trápil má dílka a podařilo se mu ho odstranit. Takže můžete komentovat o sto šest.
 Šíma 21.01.2008, 12:22:17 Odpovědět 
   Tak tento díl doslova "jiskřil" láskou a vzájemnou touhou mezi elfkou a Dorienem! ;-) Jen mám obavy, aby naše milá hrdinka nebyla další trofejí na jeho "štítě", snad jde z jeho strany o upřimnou lásku a ne o chvilkové poblouznění!

Ano, tento díl je hezky "odpočinkový", ale je také plný vášně! "Na ucho ne!" tahle slova z jistého filmu se mi ihned připomněla, když jsem pročítal text této části a trochu se i usmíval. Hezké je to a dobře se to čte! I když se mi trochu zdálo, že stačilo málo a děj by sklouzl někam jinam, tedy ne do romantiky a vzájemné touhy dvou lidí! Byli jako dva motýlci... ;-)

P.S. Musím se jít podívat, zda-li nemám také špičatá ouška, ale elfem patrně nebudu! :-DDD Těším se na další díl!
 ze dne 21.01.2008, 17:24:47  
   Annún: Děkuji za komentář, Šímo.

Jsem ráda, že se ti díl plný romantiky a vášně líbil. Mohu tě ujistit, že Dorien sice již měl pár žen, ale žádnou vážnou známost si ještě nenašel až nyní, ale kdo ví jak to s nimi dopadne. Třeba to vyjde a nebo tak mohou ty kopačky přijít od Anneris. Těš se na další díl a možná se to dovíš.
obr
© 2005-2016 by Matěj Novotný & Filip Kotora | Všechna práva vyhrazena
 
 
Va?e literatura MFantasy Literární.cz - Server s českou literaturou Art & Design - Roman K?bus
 
Partneři: Gastrokritik, Antikvariát Kačur
 
St?hnout SASPI.cz toolbar! RSS zdroj
obr obr obr
obr
Elis66
(1.4.2020, 21:52)
kapsymedu
(30.3.2020, 15:36)
Abisek
(26.3.2020, 11:55)
Stargazer
(22.3.2020, 08:44)
obr
obr obr obr
obr
Ráno
petulin
Pohřbený
Seraph
NARKÓZA
Tilda
obr
obr obr obr
obr

Zpověď šedého listu
Cora
obr
obr obr obr
obr
Liter?rn? almanach SASPI
Aktuální číslo LA...
obr
obr obr obr