obr obr obr
obr
uživatel 
heslo 
» Registrace autora
» Zapomněli jste heslo?
obr
obr obr obr
obr
» Novinky
» Právě vyšlo
» TOP 20 díla
» Články
» Literární almanach
obr
obr obr obr
obr
» Próza
» Poezie
» Výstřely do tmy
» Příručka publikování
» TOP 20 autoři
» Vyhledávání
obr
obr obr obr
obr
» Workshopy 
» Fórum 
» SASPI Chat! (1)
» FAQ
obr
obr obr obr
obr
» Knihovna autorů SASPI
» Redaktoři on-line
» Technická podpora
» SASPI team
» Odkazy
» Spolupráce
» Knihkupectví
"Dobré dílo poslouží jako potrava pro duši, špatné i jako podložka nohy stolu."
Pavel Sečkář
obr
obr počet přístupů: 2915377 obr

Adresa SAS E-mail © SAS Obecně platná pravidla Nápověda obr

:: Na SASPI.cz je právě 39516 příspěvků, 5744 autorů a 390432 komentářů :: on-line: 1 ::
obr

:: Jana, krátká kapitola mého života IV. ::

 autor Sirnis publikováno: 09.02.2009, 12:26  
Závěr....
 

3. schůzka 26.1. 2009
Popis této schůzky už nebude. Vzhledem k níže udanému důvodu..
Doplním pouze, že výše uvedené jméno dívky, která mě rychle okouzlila a získala si i mé srdce je Jana. Samozřejmě vysvětlím, proč je v textu použita Zuzka.
Víte na onom internetovém portálu, kde jsme se seznámili měla přezdívku velmi podobnou právě Zuzce. Samozřejmě jsem se snažil pídit po jméně a zřejmě mi i nějak proklouzlo mezi prsty. V profilu jej totiž napsané neměla. Můj plán byl takový, že jak v popisu první schůzky zmiňuji, že jsem se chtěl formálně představit a říci: „Ahoj, já jsem Petr.“ Doufal jsem, že ona se představí také. Leč nestalo se tak, protože s ní přišli její dva kamarádi a já se bál si to v začátku seznamování zavařit. A tak jsem čekal a přemýšlel. Pídil se na internetu po jejím jméně a i když jsem nalezl pár dalších jejích profilů, tak ani tam neměla uvedeno jméno. Zní to trapně a popravdě cítil jsem se po druhé schůzky strašně, jelikož k někomu něco cítíte, ale neznáte jeho jméno. Je to ostudné, ale prostě pak, když se to prodlouží, tak Vám to přijde natolik trapné, že vymýšlíte mnoho způsobů, jak se dostat z oprátky, ale nakonec stejně přijde oběšení. Proto jen dám všem dobrou radu. NEDĚLEJTE STEJNÉ CHYBY JAKO JÁ!

=> Bohužel dne 30. ledna roku 2009 v devět hodin večer mi přišla smutná sms, která však patří k životu. Ano, vztah byl ukončen z její strany. Mohu jen doufat, že chvílemi se mnou během těch třech schůzek zažila krásné chvíle, které však pohřbilo mé chování. Za vraha možného vztahu pokládám tu svou část, která je nedočkavá, jenž díky povaze, co přes devadesát procent věcí nepovažuje za hrozné a co si nedělá z ničeho těžkou hlavu způsobila, že jsem se na jednu stranu choval snad dobře, na stranu druhou jsem jí bombardoval svojí náklonností, neustálou touhou být s ní a prostě zřejmě nedovedla vedle mne volně dýchat.
Víte, co vůbec osobně považuji za nejhorší věc své povahy? Svojí mysl. Jsem schopen chápat mnoho věcí, ale nejhorší je, že dokáži sám na sebe se podívat a vidět ty chyby, které mi někdo jen lehce dokáže odkrýt. Proto vím, jakých chyb se dopustím a jediné, co z toho mám jsou výčitky a stud před sebou samým. Nic Janě nevyčítám, mohu si za to pouze jen já sám a pouze doufám, že pro příští holku, dívku, ženu chcete-li budu snad už vyrovnaným, normálním a přiměřeně pozorným mužem, abych tyto své chyby již neopakoval. Vypadá to, že já zkrátka musím nejprve s nějakou chybovat, abych se nad sebou zamyslel, zastyděl se a příště se nedopustil stejných chyb. Leč v současném zamyšlení si myslím, že historie mého života se opakuje, jako když Uroboros pojídá svůj ocas.
Děkuji Jano, za tvou báječnou společnost a doufám, že potkáš kluka, který si tě nejen dostatečně zaslouží, protože jsi báječná holka, ale co ti zároveň poskytne všechno, po čem tvé srdce touží.

THE END.


 celkové hodnocení autora: 89.0 %

výborné chvalitebné dobré dostatečné nedostatečné Ohodnoťte příspěvek!

přidat autora k oblíbeným 
 hodnotilo celkem autorů: 2 komentovat příspěvek 
 autorské hodnocení: 2.0 uložit příspěvek 
 známka poroty: 2.5 tisk příspěvku 
 počet komentářů: 4 zaslat vzkaz autorovi 
 počet shlédnutí od publikace: 13 výpis autorského hodnocení 
 
:: Komentáře k příspěvku ::
 First Girl 09.02.2009, 16:21:44 Odpovědět 
   Tak to me mrzi...z nazvu jsem sice cekala konec, ale ne takovy. Souhlasim s amazonit i Šímou, take mi prijde, ze jsi tohle celkem utnul. Ale chapu, ze nekdy se cloveku proste nechce psat... Taky bych mela neco napsat zaverem - musis byt citlivy a pozorny kluk, tak preji hodne stesticka do dalsich vztahu!
 Šíma 09.02.2009, 12:58:05 Odpovědět 
   Odpověď na příspěvek od uživatele: Šíma ze dne 09.02.2009, 12:57:10

   Omlouvám se za poněkud "zkomolený" komentík (opakování vět), ale mí šotci se zase činili... :-DDD
 Šíma 09.02.2009, 12:57:10 Odpovědět 
   Jo, je to takové useknuté, onen popis třetí schůzky tu možná opravdu chybí... Škoda, ale takový je život, myslím to, že se ti dva rozešli (hrdina a jeho nový objev), klasik by řekl: "Takový je život..." Mrzí mě, že je již konec, možná si ona dívka (žena) s hrdinou tohoto příběhu také tak trochu zahrávala, ale co se jí odepřít nemůže, je apetit, spořádat dokáže kde co! ;-)))

Dvojka!

Jakou bych dal známku celému textu (sakum pikum)? Jedna až Dvě. Tak nějak jednoho natěší a pak bác ho, nic... Ono nějaká ta životní moudra tam jsou, stejně tak pocity hrdiny, který již něco málo ví o ženách i o životě. Držím mu palec a snad se s ním ještě někdy setkáme! ;-)
 amazonit 09.02.2009, 12:25:44 Odpovědět 
   Vysvětlení v úvodu tohoto dílu snad mohlo přijít v úvodu vyprávění, i když kdo ví, ale do posledního dílu mi to příliš nesedí.
Mimo jiné se tento díl zdá být ,,ošizený", jako bys to chtěl mít co nejdříve za sebou...
Od závěru jsem čekala mnohem více, tedy přišlo mi, že předchozí text slibuje mnohem více...
Jak píšeš, že vedle hlavní postavy nemohla Zuzka/Jana volně dýchat, že ji bombardoval svou náklonností, tak to jsem se v předchozím textu nedočetla, jen ono malé kinové ,,harašení".
Sebenahlížení je poněkud ,,zvláštní" - nejhorší část povahy - mysl?
-sebe se podívat a vidět ty chyby, které mi někdo jen lehce dokáže odkrýt. - on své chyby zná, jak píšeš, takže bez mi, ostatní je nedokáží odkrýt...

-tu svou část, která je nedočkavá, jenž díky povaze - jež

-Můj plán byl takový, že jak v popisu první schůzky zmiňuji, že jsem se chtěl formálně představit a říci - mnohé věty, třeba tuto, poněkud divně ,,rozvádíš", zde bych minimálně odžejovala

-jsem jí bombardoval svojí náklonností - ji

-že chvílemi se mnou během těch třech schůzek zažila krásné chvíle, - těch chvil je tam trochu moc

- trochu se zaměřit na interpunkci
obr
© 2005-2016 by Matěj Novotný & Filip Kotora | Všechna práva vyhrazena
 
 
Va?e literatura MFantasy Literární.cz - Server s českou literaturou Art & Design - Roman K?bus
 
Partneři: Gastrokritik, Antikvariát Kačur
 
St?hnout SASPI.cz toolbar! RSS zdroj
obr obr obr
obr
Zuzka
(10.12.2019, 11:24)
Livinginthedream
(7.12.2019, 22:31)
Antonio
(25.11.2019, 23:53)
Albína Alba
(25.11.2019, 01:02)
obr
obr obr obr
obr
Cena odvahy - 1...
Anne Leyyd
L+L (9) - Válka...
An!tta
Srdce ženy / 11...
Rebekka
obr
obr obr obr
obr

Nalgašský průsmyk - třetí část
Ekyelka
obr
obr obr obr
obr
Liter?rn? almanach SASPI
Aktuální číslo LA...
obr
obr obr obr