obr obr obr
obr
uživatel 
heslo 
» Registrace autora
» Zapomněli jste heslo?
obr
obr obr obr
obr
» Novinky
» Právě vyšlo
» TOP 20 díla
» Články
» Literární almanach
obr
obr obr obr
obr
» Próza
» Poezie
» Výstřely do tmy
» Příručka publikování
» TOP 20 autoři
» Vyhledávání
obr
obr obr obr
obr
» Workshopy 
» Fórum 
» SASPI Chat! (1)
» FAQ
obr
obr obr obr
obr
» Knihovna autorů SASPI
» Redaktoři on-line
» Technická podpora
» SASPI team
» Odkazy
» Spolupráce
» Knihkupectví
"Ženy jsou jako sny - nikdy nejsou takové, jaké bys je chtěl mít."
Luigi Pirandello
obr
obr počet přístupů: 2916061 obr

Adresa SAS E-mail © SAS Obecně platná pravidla Nápověda obr

:: Na SASPI.cz je právě 39836 příspěvků, 5847 autorů a 393429 komentářů :: on-line: 0 ::
obr

:: Příběh XVII. ::

Příspěvek je součásti sbírky / knihy: Deník Psychopata
Pro hlasování musíte být přihlášen(a)!
 autor Gilbert Cunninghamm publikováno: 04.09.2010, 9:07  
 

„Ty seš fakt taková husa!“ pravila Popelka a pohoršeně zakroutila hlavou. Popelka stála uprostřed hromady odpadků, které ona sama neměla na svědomí a nemohla je odklidit, protože ani nemohla pohnout nohami. Nevěděla, kdo to měl na svědomí, ale to se brzy mělo změnit.

Mezitím o patro výš pobíhala Růženka v domnění, že něco hledá, avšak když zamířila k šuplíku ve svém erotickém a vskutku obscénním česacím stolečku, našla tam jen krajkové spodní prádlo, hřeben, prezervativy, revolver a Louskáčka fetišistu. Nic z toho ji však neuspokojilo, ač vyzkoušela všechny možnosti kombinací. Nakonec zalehla na matraci své postele s nebesy, uvelebila se v saténových duchnách a nakonec usnula – spala jako na hrášku.
Však v tu chvíli do pokoje vrazil princ a nic neočekávaje vhupnul za Růženkou do postele. Nebyl to ledajaký princ, byl to vlastně tak trochu Růženčin pasák. V podstatě nikdy s žádnou ze svých oveček nespal, ale ona byla prostě tak vyzývavá. A když spala, byla jako z pohádky. Avšak dnes se akt lásky neodehrál, dnes tento akt probíhal ve vedlejším pokoji.
Tam zcela neprozřetelně souložila Královna s Králem a k tomu jim hrál kouzelný dědeček na housle. Nebojte, děti, měli ochranu. Všechno toto dění se odehrávalo v zámku daleko odtud, za sedmero horami a devatero řekami, kde ani listí nešustilo normálně, a kde ani kůň nezakejhal a vlk nezapípal.
V podstatě tento zámek měla na starost Královna, která pod svou feministickou vládou sdružovala všechny přívržence nepolitických frakcí a snažila se vytvořit ženskou profesionální armádu, kde by zbraní byly nejen jaderné pumy, ale také ženské vnady. Pod její nadvládu spadaly také odlehlé části království, které bylo pod vlivem mainstreamového proudu – a tak tam byl patriarchát. Královna tyto muže soustředila ve svém hlavním městě a střídavě s nimi obcovala a střídavě je nechávala uvěznit v nejvyšší věži, dokud je neosvobodily jejich věrné manželky s dlouhými copy.

Ale zpět k našemu příběhu. Takže Růženka byla děvka a Popelka byla po stehna v odpadcích. Zbývala ještě další sestra, jejíž jméno končilo na –ka. Byla to nejhorší z nich, obávaná Sněhurka!
Sněhurka byla opravdu nejvážnější sociálně patologický případ. Neustále byla pod vlivem psychoaktivních látek a alkoholu – a nejen to. Vůbec nespala doma, občas si vlezla do nějakého soudku (třeba toho, jež spolykal Karlík) a řádně tam chrupkala.
Tradoval se příběh, že si jednou spletla soudek s barelem. Vlezla tedy a namočila si své dokonale odporně bledé šaty do ropy. Od té doby byla tak bílá strachem, že jí někdo uvidí, že utíkala hbitě do koupelny a snažila si vyprat své šaty. Bohužel však – ačkoli použila saponát na bázi chloru a kyanovodíku – nedostala ropu z vlasů, a tak dosud má naprosto černé vlasy. A nejen, že jsou černé, ale jsou také slepené. Z toho také vycházeli lidé, kteří po ránu slyšeli ohromný řev z jejího pokoje – to si ty vlasy snažila rozčesat. Takže je každý den bílá vzteky a studem jako sníh.

Ale zpět k našemu příběhu. Takže Růženka byla děvka, Popelka byla po stehna v odpadcích a Sněhurka byla feťačka. Tuto společnost, jak určila Královna, měl obšťastňovat Pinoccio, razící si svým dlouhým nosem dychtivě cestu k respiračním chorobám. Jeho kvality nebyly jen to, že byl levná síla, protože byl loutkou a nepotřeboval jíst, ale také to, že s ním byla ohromná bžunda. Například nyní, když se zrovna hnal skrze dlouhou chodbu plnou laserových paprsků snažících se ho rozkrojit napůl, vypadal jako muž z amerického filmu zapalující si doutník před akční scénou.
Pinoccio vyskočiv na vysokou asijskou vázu s vyobrazenými nahotinkami si uvědomil, že vlastně neví co dělá a seskočil dolů. Rozhodl se, že na tuto tajemnou nástrahu, kterou mu jistě přichystala Královna, půjde od lesa. Pozval si tedy Vlka s Karkulkou na hřbetě a poručil mu, aby prošel tu chodbu. Když tak Vlk učinil, spadla mu Karkulka ze zad, protože nejen, že byla přeříznutá, ale krev jí dokonce zašpinila její nádherně bílé šatičky - takže to nyní byla Červená Karkulka.
Pinoccio pak spokojeně prošel chodbou rozdrtiv Karkulce ruku podpatkem své okrové lodičky.
Tento naprosto brutální kousek přišel Královně tak moc vtipný, že nechala Pinoccia uvěznit do nejvyšší věže, aby čekal, dokud jej nevysvobodí jeho věrná manželka s dlouhým copem.

„Mé drahé dcery, nechala jsem si vás zavolat – nedloubej se v nose, Popelko – abych vám oznámila tuto významnou novinu. Budete se vdávat. Našla jsem vám dokonce příhodné ženichy.“ Pravila Královna
„Mamá, ty ses zbláznila?“ zareagovala pohotově Sněhurka a šňupla trochu cracku.
Reakce Růženky však byla zcela opačná: „Ach, drahá maminečko, a kdo bude ten úžasný princ, za kterého se již budu moci – konečně – vdát?“
„Nemrč Růženo, a ticho buď.“ Odsekla jí Královna a jal se vrtět na trůně vzezřením připomínající žlutý knoflík.
Odhrnula se opona za trůnem a zjevili se tři muži. „Toto je Princ, Princ a Jeníček. A každá z vás jistě pociťuje náklonnost k jednomu z nich, nemám pravdu?“ řekla jejich matka a zatvářila se shovívavě.
První uchvácená byla samozřejmě Růženka: „Který z vás má největší trn? Chci říct vlastně, kde máš Mařenku, Jeníčku?“
Jeníček poněkud zmaten vším tím okolo ze sebe nevydal ani hlásku. Nebylo divu, lapili jej zrovna v lese na stromě, když se chystal hledat světýlko. „Já nevím, zeptejte se Prince.“ Odpověděl zbrkle. Zamrkal. Jeho dlouhé, neskonale dlouhé řasy se pomalu pohybovaly nahoru a dolů. Pohodil hlavou. Jeho krátké hnědé vlasy byly tak úhledně rozcuchané!
Neskutečně erotický výjev tedy zaujal Růženku opět: „Ehm, že se ptám, ale co myslíte, mohl byste jít se mnou, Jeníčku?“
„No proč né!“ odpověděl Jenda naivně.
„Idiot.“ Konstatovaly společně zbylé sestry.
Na řadu přišel první Princ. „Víš, Popelko, hrozně se mi líbíš, už dlouho jsem neviděl nikoho tak krásně zapadaného v nepořádku z hradní kuchyně. Nechtěla by sis mě vzít?“
„Dej si vodchod, kocourku.“ odtušila Popelka.
„Ale…“
„Ne.“
„Já jsem…“
„Ne!“
„Avšak…“
„NE!“
„Pročež…“
„Dej mi pokoj.“ A když dořekla, otočila se v odpadcích zády k němu. Princ byl však tak moc cílevědomým, že si prorazil cestu k Popelce a to jí tak moc imponovalo, že se hned na té hromadě pomilovali. Bylo to poprvé a naposledy, protože oba dostali infekci a zanedlouho zemřeli.

Poslední přichystaný manžel nedostal ani šanci, jel totiž v heroinu – a ten Sněhurka bytostně nesnášela. Vzala si tedy svého vlastního otce, a vše bylo vyřešeno.

Za oknem se ve větru pohupovala Borovice vejmutovka zelenomodré barvy kabrioletu, a v hradu Královny feministky se odehrávaly zhýralé kousky a nepatrné orgie. Toto království bylo již na pokraji ekonomického zhroucení, a tudíž se jím nezabývejme a podívejme se nyní na zajímavější a hospodářsky lépe prosperující státní zřízení, než je diktatura či diktatura v monarchii. A zazvonil zvonec a pohádky je konec.


 celkové hodnocení autora: 93.8 %

výborné chvalitebné dobré dostatečné nedostatečné Ohodnoťte příspěvek!

přidat autora k oblíbeným 
 hodnotilo celkem autorů: 0 komentovat příspěvek 
 autorské hodnocení: 0.0 uložit příspěvek 
 známka poroty: 1.5 tisk příspěvku 
 počet komentářů: 2 zaslat vzkaz autorovi 
 počet shlédnutí od publikace: 13 výpis autorského hodnocení 
 
:: Komentáře k příspěvku ::
 Radmila Kalousková 08.09.2010, 13:30:39 Odpovědět 
   Ahoj,
takovýchto pohádek mám naposloucháno od svého manžela až až. Je na to opravdu specialista! Tak mě to ani nijak nepřekvapilo a popravdě ani nepobavilo, ale to je věcí názoru.
Hezký den
RK
 čuk 04.09.2010, 9:06:41 Odpovědět 
   Pohádky samy jsou absurdní. Parodie na ně je pak absurdita na druhou. Hezky propletené. Sněhurka se zachovala hanebně. Měla třetího prince převést na svou drogu, a potom by jako bezdomovci mohli žít šťastně až do brzké smrti. Tam by je našla ta, co šla v prosinci pro jahody. Krále si měla vzít Sněhurčina nebo Popelčina sestra. Další příběh by se pak mohl odehrávat na hřbitově, kde by pozůstalí navštěvovali své blízké.
Jak by se dal příběh ještě rozvíjet! Kolik živých ještě zůstalo!!.) Pobavilo mne neb mám rád vynalézavost, byť poněkud trhlou. Stylisticky napsáno dobře i vejmutovka v příběhu je.
nohami?
obr
© 2005-2016 by Matěj Novotný & Filip Kotora | Všechna práva vyhrazena
 
 
Va?e literatura MFantasy Literární.cz - Server s českou literaturou Art & Design - Roman K?bus
 
Partneři: Gastrokritik, Antikvariát Kačur
 
St?hnout SASPI.cz toolbar! RSS zdroj
obr obr obr
obr
YellowSkye
(29.7.2022, 08:38)
IndigovaRuze
(24.7.2022, 09:11)
Bath
(14.7.2022, 15:52)
Personal Mastery
(8.7.2022, 13:20)
obr
obr obr obr
obr
Prvni doteky
Markolsen
Flétna
Dívka za zrcadlem
ADROGOVA ZKÁZA ...
Helča K.
obr
obr obr obr
obr

Řeka divoká
Daniel Tax
obr
obr obr obr
obr
Liter?rn? almanach SASPI
Aktuální číslo LA...
obr
obr obr obr