obr obr obr
obr
uživatel 
heslo 
» Registrace autora
» Zapomněli jste heslo?
obr
obr obr obr
obr
» Novinky
» Právě vyšlo
» TOP 20 díla
» Články
» Literární almanach
obr
obr obr obr
obr
» Próza
» Poezie
» Výstřely do tmy
» Příručka publikování
» TOP 20 autoři
» Vyhledávání
obr
obr obr obr
obr
» Workshopy 
» Fórum 
» SASPI Chat! (1)
» FAQ
obr
obr obr obr
obr
» Knihovna autorů SASPI
» Redaktoři on-line
» Technická podpora
» SASPI team
» Odkazy
» Spolupráce
» Knihkupectví
"Láska je svátost, kterou je potřeba přijímat na kolenou."
Oscar Wilde
obr
obr počet přístupů: 2915589 obr

Adresa SAS E-mail © SAS Obecně platná pravidla Nápověda obr

:: Na SASPI.cz je právě 39870 příspěvků, 5780 autorů a 392016 komentářů :: on-line: 1 ::
obr

:: Svět a příroda se už rychle mění. Spěchá vše ::

 autor guru publikováno: 15.08.2012, 14:02  
 

Svět a příroda se už rychle mění. Spěchá vše k datu 21.12.2012?
Úvaha opírající se o má pozorování a fakta.

Vážení přátelé. Ikdyž jsem už o roce 2012 napsal , tak jakýsi vnitřní hlas ve mě burcoval, abych napsal ještě jednou o rychlých změnách v přírode, které dle mého souvisí s rokem 2012 a změn, které jsou zašifrovány v proroctvích o datu 21.12.2012.
Nejdříve bych zde chtěl uvézt, že poznatky zde prezentované jsou výsledkem mého letitého pozorování, srovnávání různých dat ohledně změn v přírodě a na slunci s předešlými roky, a sebevzděláváním o starých civilizací, vesmíru, duchovnu, starém božstvu aj. Jak se může sebevzdělávat člověk, který nemůže všechny místa co ho zajímají navšívit sám?
Musí se spolehnout na vlastní intuici, meditaci, naučnou literaturu, navázat kontakt s lidmi i autory jako jsou např. Erich von Dänicken, Peter Fiebag, členy A.A.S a Seti, kteří se zabývají dotýčnými tématy týkajíchí se arechologoastronautik,y a na konec si na internetu najít spolehlivé zdroje informací, dat, které mé poznatky potvrzují a dají se ověřit. Tohle nebyla a není lehká práce. Pořád existují lidé, co na tyto témata a důkazy plivají, zesměšńují je a lidi jako jsem já pokládají za blázny. Tohle vše je cena za cestu na kterou se dáte, když poslechnete svůj vnitřní hlas energie, který vás nabáda, aby jste lidem co příchozí změnu pociťují otevírali oči. Člověk obětuje a odříká si mnoho. Ale kdybych tomu nevěřil, a kdyby mě má duchovní cesta stále nepotvrzovala, že jsem správně, tak bych to jistě dávno vzdal. Nejde jen o to, že se člověk sebevzdělává, obětuje čas zkoumáním věcí, ale především se musíte v noci v přírodě nabíjet vesmírnou energií ,bez které by to nešlo a meditovat při pozorování hvězd. Pak se musíte snažit oddělit falešná tvrzení od pravých a vše srovnávat s vlastní intuicí, názorem, a prověřovat zdroje internetových stránek než zjistíte, že se tam nelže a nedělá propaganda.

Proto se v mých úvahách o změnách v přírodě a roce 2012 snažím dávat čtenářům i odkazy, aby sami věci posoudili,a aby se také dozvěděli to ,o čem se radši z jistých důvodů nepíše.

Mnozí lidé díky zamlčování jistých událostí týkajících se změn v přírodě ani nevědí co se již delší dobu děje, a co nabývá na rychlosti. Nikde se nepíše o tom, že vznikají trhliny a díry v Zemi, že Slunce se chová jinak než při minulých cyklických změnách a, že vysílá na nás velké dávky neutrín, které nejen poškozují zemské jádro, ale i magnetické pole, které více slábne. Začátkem června roztálo v Grónsku během 4 dnů přes 40% ledu. Skoro každý den umírají masivně ryby, ptáci, a jiní živočichové. Ty čísla jsou alarmující a jsou uvedena v tisících a u ryb v tunách!!!! Nebývalé bouře, hurikány, přívalové deště způsobují, že v Asii, Indonésii, Jižní Americe se zem doslova ztrácí pod vodou a dochází k sesuvům půdy. Letošní vysoké teploty v některých částech USA dosáhovaly takových stupňů, že něco takového nebylo zaznamenáno od vzniku samostatných USA. Díky tomu je tam ztraceno přes 60% úrody a ceny obilovin a kukuřice vzrostou o více něž 40%. U nás ve střední Evropě se díky zvyšujícím dešťům a výkyvovému se počasí děje skoro to samé. V Africe v Nigérií měli minulý týden záplavy, a v Kapském městě napadlo před dvěma týdny 35 cm sněhu a v Johanesburgu padal od 03-06.08 sníh. V Chile před 3,5 týdny umrzli 4 bezdomovci, neboť tam měli v noci mínus 8° Celsia. Na západě Austrálie naměřili minulý týden po 4 noci teploty kolem mínus 12 stupńů.

A já se ptám je to normální, že se to děje v tomto roce tak vše najednou??? Skeptici řeknou, ale vždyť se to dělo vždycky, ale já vypozoroval, že né v tak rychlém a hromadném tempu jako od listopadu 2011. Vše co zde popisuji je ověřené a na níže uvedených odkazech se čtenář může přesvědčit sám !!! Na konci mé úvahy prezentuji stránky, kde se každý čtenář o zrychlujících se změnách může přesvědčit sám.

Málokde se píše o nárustu sesmické aktivity od listopadu 2011, že se probudily vulkány co spaly stovky a i tisíce let. Že gigantický vulkán Yellowstone je na žlutém políčku tzn., že může kdykoliv vybuchnout.

Znepokojující je také, že některé internetové stránky zabývající se nárustem změn začínají mizet, nebo nejsou aktualizovány. Na yahoo.com se začínají mazat různá videa, která na tyto změny upozorňují. Náhoda? Májí z něčeho strach?

Jistý Donny Gilson zabývající se na svých stránkách planetou X-Nibiru, byl nedávno v USA kde žije zadržen policií a vyslýchán co že to na svých stránkách o planetě X-Nibiru zvěřejňuje. Bylo mu předneseno, že asi není normální, a že navrhnou psychiatrické vyšetření. Onen Donny Gilson toťiž pozoruje onu planetuX-Nibiru a dokazuje, že NASA manipuluje různá data. Nedávno ve svém posledním příspěvku na jeho stránkách se Donny Gilson zmínil, že zvěřejní důkazy o tom, že někteří příslušníci americké armády byli informováni o příchodu jisté planety X do našeho slunečního systému, a že se něco koncem roku očekává z čeho mají ti nahoře strach.

Něco se prostě děje.
Já si osobně nemyslím, že by 21.12.2012 nastal úplný konec světa, ale nějaká změna jistě nastane. Život zde neskončí, neboť i v minulosti zanikly různé civilizace, ale vždy někdo přežil a život pokračoval dál. Samozřejmě nikdo z nás neví co bůh nebo bohové s námi zamýšlejí,ale já si osobně myslím, že lidský život na celé planetě nevyhasne. Svět se jistě změní a to je to co nám nejen Máyové, Egypťané, Hoppiové. ale i Nostradamus ve své stracené knize zašifrovali.
Ano předpokládá se konec světa, ale to může znamenat pokud čteme mezi řádky i něco jiného.
Vezmeme si je v úvahu to čeho se NASA nejvíce obává. Mnozí z Vás vědí, že nekončí jen Máyský kalendář, ale že dne 21.12.2012 v 11.hodin a 11. Minut nastane po 26000 letech zarovnání planet. Velká konjukce na nebi na kterou tyto proroctví poukazují. Střed Mléčné dráhy s černou dírou bude stát v jedné linii se Sluncem, Měsícem,Zemí a Jupiterem. Nasa se obává, že při tomto seřazení může dojít k nesmírnému uvolnění jisté energie, která by mohla přimět slunce k výbuchu jaký lidstvo nepamatuje. To, že se Slunce chová jinak jsem už zdůraznil. Ale co by se mohlo stát. Narušilo by se magnetické pole, satelity by byly spálené, vyhořely by i transformátory jejichž oprava by stála mnoho let. Ale kdo a jak by je opravovali, když by nebyla žádná elektřina? Lidé by se octli v jakém si středověku . Byla by tma, zima, nefungovalo by topení, voda, splachování atd. Ti, kteří vědí jak se s tmou a zimou vypořádat bez technických vymožeností by přežili, ale ti druzí rozmachaní co by neměli televizi, mobily, internet co ti? Jak by žili dál? Nó, asi by si museli všichni pomáhat jako vždy v těžkých dobách, když šlo o přežití. To by byl nový začátek, a konec toho starého světa. Nebylo by peněz, vlád, auta by nejezdily,prostě by skončilo něco na co jsme byli zvyklí, a tob y pro jisté jedince byl onen konec světa. Samozřejmě by ty slabé povahy asi nevydržely, a spáchaly by sebevraždu, ale silní jedinci by začali znova tzv. od píky. Tenhle scénař je naprosto reálný a může nastat prakticky přes noc.
A také je stále ve hře planeta X neboli Nibiru, která se má schovávat za sluncem. Existují fotky na stránkách, www.poleshift.ning com, které také uvádím dole, kde lidi už dvě slunce vyfotili. Také jsou tam uvedeny záběry z Neumayerovi stanice z Antarktidy, které to na Webkameře ukazují. Já osobně jsem přes červený filtr dvě slunce při západu vyfotil.

Slunce je neklidné a velká koronární díra se neustále zvětšuje.
Sluneční záření dosahuje dle stupnice měření Flare - záření stupně M až X což je dost. Sluneční oblast Lasco to potvrzuje. Dále se zvětšují a spojují sluneční skvrny ve sluněčních oblastech –regiónech 1532,1530,1529,1531,1528. Ano víme, že se každých 11 let slunce mění, ale jak potvrzuje mé srovnání s jinými daty a co potvrzuje i astrofyzik Dr. Keith Strong , na jehož denní informace odkazuji dole situace v lětošním roce je neobvyklé a znepokojující.

Proto si myslím, že není náhoda, že nejen Máyové a jiná proroctví poukazují na 21.12.2012 jako na den změny v dějinách lidstva a, že právě v tento den po 26000 letech nastane ono galaktické seřazení planet se středem Mléčné dráhy. Nikdo z nás neví co se stane vše jsou zatím jen spekulace, ale já si za sebe myslím, že nás ty proroctví dávných civilizací neupozorňovaly na ono datum jen tak pro nic za nic. Už jenom díky jejich vědomostem o vesmíru, a planetách, které byli lidmi objeveny až za stovky let. Planetu Pluto a Uran zmiňují nejen Sumérové, ale i Máyové a přitom byl Uran objeven až v roce 1781 a Pluto byl objeven teprve v roce 1930. Jak je možné, že se o těchto dvouch planetách zmiňují nejen Sumérové, ale i Babylóňané, Aztékové a Máyové? Kdo jim to řekl? Jak to bez moderních teleskopů mohli zvládnout? Otázky nad otázky a odpověď si mnozí bojí přiznat. Takže dle těchto vědomostí a inteligenci našich předků mi je jasné, že na galaktickém seřazení dne 21.12.2012 něco bude. Proto se nejen Aztékové, Máyové, Hoppiové, Egypťané a Nostradamus oním galaktickým seřazením zabývali, ale věděli, že Slunce bude hrát významnou roli, a že nějaká změna nastane. Tyto civilizace byli přímo Sluncem, Orionem a hvězdou Sírius posedlí.
Já osobně pozoruji a nepovažuji rychlé změny v přírodě a na slunci za náhodu. Pro mě o tom tito civilizace dávno věděly a snažily se nás do předu upozornit. To jenom naše intolerance, náš egoismus a to, že dáváme na špatné rádce nás od těchto pravd odvádějí, a my si je už ani necheme připustit. Cožpak jsme už tak zblbli, že si myslíme, že se nám nemůže nic stát. Že naše řádění na úkor životů nás samých a na úkor planety zůstane bez odezvy? Tato planeta nám nikdy napatřila. Ji někdo pro nás založil, a ať to byl kdokoliv, tak on si jeho dílo nenechá zničit.

Indiáni Hoppi nám v knize od Thomase E. Mailse vzkazují, že je v roce 2012 strašně důležité to co si budeme přát. Každý člověk má jen dvě cesty cestu dobra a zla. Je jen na nás jakou si onoho data 21.12.2012 vybereme. Já osobně z prosince 2012 strach nemám. Věřím, že pokud se něco stane, tak dobří lidé přěžijí, a že postoupí do vyšší 4 dimenze, kam údajně Máyové odešli, když tak náhle opustili svá sídla. To se o nich v Mexiku povídá. ˇMimochodem Hoppiové ve výše uvedené knize tvrdí, že tu už před námi žily 4 civilizace a my jsme ta pátá. Po nás příjdou ještě dvě. Náhoda? Toto tvrzení jsem také slyšel od autora Roberta Bouvala, který se zabývá pyramidami.
Nezbývá nic jiného, než mít srdce a oči otevřené. Vím,že je spousta lidí co tyto změny a úkazy na ono datum podceňují a vysmývají se jim, ale co když třeba v onich dobách kdy tu mimozemšťané lidi učili nahlédl do budoucna do dnešní doby? Co by asi tak viděl?
Zńičenou přírodu, rabování půdy, lidi propadlé k naprostému materialismu, povýšení ziskuchťivosti nad životy a morálku jiných, lživé vlády, mafii co ovládá svět a i politiky, a tak bych mohl pokračovat do nekonečna. Skutečně by si onen někdo, kdo sem do dnešní doby nahlédl musel říct a dost. Tady končí veškerá schovívavost. Ničit dílo, které lidem nepatří si nenechám líbit.Tady se musí něco stát, aby se lidi vzpamatovali. Ale to jsou jen mé myšlenky, ale i tak přesto věřím, že jsme po celou tu dobu své existence pozorování jinou civilizaci, a jen ona ví jakého data se změna lidí v lepší bytosti uskuteční. Už dříve jsem vyřkl tu myšlenku, že naše planeta země je jaká si laboratoř utvořená jinou vyspělejší civilizací a, že jsme pozorováni. Vše ve vesmíru a i v životě je uspořádáno dle čísel-matematiky, a i doba změny zde na naší planetě má své osudné datum. Jest-li někdo a já jsem si jist, že ano vydal a jede dle nějakého plánu kde na konci satojí nějaké datum, tak se ho bude držet až se ono datum naplní. To vše se brzy ukáže ať už ta změna příjde náhle, radikálně a nebo se bude po roce 2012 rychle naplńovat. Jedno je, ale pro mě a doufám, že i pro ostatní lidi co mají srdce a oči na správném místě jisté a to, že už to takhle dál pokračovat nemůže. Už kvůli našim dětem a matce přírodě.
Nyní fakta o nárustu změn v přírodě z odkazy na příslušné stránky:

Zde odkaz na pozorování slunce od Dr. Keitha Stronga: denní zprávy o změnách na slunci
http://www.youtube.com/user/drkstrong


Zde se můžete podivat na videa o rychlých změnách a anomaliích v přírodě, ve světě od listopadu 2011 až do června 2012.

http://www.youtube.com/user/2011MESSAGE/videos

http://www.sott.net/articles/show/248663-VIDEO-Chronicle-of-Extreme-Weather-Events-and-Earth-Changes-April-June-2012

http://www.sott.net/articles/show/248660-VIDEO-Apocalyptic-Weather-Phenomena-in-June-2012

http://www.sott.net/articles/show/248662-2011-A-Global-Shaking-of-all-things
http://www.sott.net/articles/show/248661-VIDEO-A-compilation-of-Earth-Changes-and-High-Strangeness-in-January-and-February-2012

http://www.sott.net/articles/show/248656-2012-Something-Is-Going-On-

http://www.sott.net/articles/show/248659-VIDEO-Extreme-Weather-Events-in-July-2012


Letos v červenci za 4 dny roztálo 40% ledu. Zde odkaz:

http://www.sott.net/articles/show/248668-Ice-Age-Beckons-Greenland-ice-sheet-melted-at-unprecedented-rate-during-July

Nárust úmrtí ryb, ptáků, želv, včel, netopýrů a jiných zvířat. Skoro denně jsou tam uvedeny skoro tisíce mrtvích zvířat.
http://www.end-times-prophecy.org/animal-deaths-birds-fish-end-times.html

Anomalie trhliny v zemi, záplavy, vulkány a jiné anomálie na stránkách: http://www.sott.net/signs/list_by_category/4-Earth-Changes

Denní zprávy o změny pólů,planetě X-Nibiru, pohybu tektonických desek,anomálie počasí , a čem se nepíše najdete zde.
http://poleshift.ning.com/

Denní zprávy o nárustu zemětřesení, erupcích na sluci, zprávy které jsou jinde tabu:
http://survivalangel.blog.de/

Necenzůrované zprávy o stavu politiky, stavu přírody aj.
http://theextinctionprotocol.wordpress.com/


Slunce, zemětřesení, pohyby Pacifických desek a jiné denní aktuality.
http://www.youtube.com/user/Suspicious0bservers
http://volcanoes.usgs.gov/volcanoes/yellowstone/yellowstone_monitoring_47.html

Zde odkaz na aktualizaci světových zemětřesení:
http://www.emsc-csem.org/Earthquake/

Zde odkazy na pozorování aktivních vulkánů:
http://www.volcanodiscovery.com/erupting_volcanoes.html
http://volcanocafe.wordpress.com/


Že Azovské moře je najednou rudě červěné a NIKDO NEVÍ PROČ. Zde odkaz: http://thewatchers.adorraeli.com/2012/07/29/sea-azov-turned-bloody-red/

Zde stránky od Donny Gilsna pro zájemce ohledně monitorování planety Nibiru:
http://www.ursuadams.com/
http://beforeitsnews.com/contributor/pages/3/832/stories.html

Zde aktuální obrázky tzv. dvou sluncí a nebo planetě X-Nibiru.
http://poleshift.ning.com/profiles/blogs/earth-wobble-confirmed-by-mawson-station-antarctica-images

http://poleshift.ning.com/profiles/blogs/complex-seems-to-be-at-right-of-the-sun-impossible-to-use-mylarTakt o je přátelé zatím vše. Doufám, že si každý sám ony věci přebere a nebude na mě hleďet jako na blázna či fantastu. Pro mě jsou to dost závažné věci a nedějí se rozhodně náhodně. Nic v životě není náhoda, neboť náhody neexistují. Vše se děje záměrně a je vyšší mocí naplánováno. Proto i my dostaneme brzo odpověď. Já osobně se věnuji denně meditaci v přírodě a modlím se za nový začátek budovaný na morálních hodnotách, lásce a vzájemném souladu všech duší.
Přeji Vám všem slunce v duši.
Guru


 celkové hodnocení autora: 85.0 %

výborné chvalitebné dobré dostatečné nedostatečné Ohodnoťte příspěvek!

přidat autora k oblíbeným 
 hodnotilo celkem autorů: 0 komentovat příspěvek 
 autorské hodnocení: 0.0 uložit příspěvek 
 známka poroty: 2.5 tisk příspěvku 
 počet komentářů: 4 zaslat vzkaz autorovi 
 počet shlédnutí od publikace: 18 výpis autorského hodnocení 
 
:: Komentáře k příspěvku ::
 Apinby 15.08.2012, 16:55:11 Odpovědět 
   Ahoj guru,
plno myšlenek, archeologie, odkazů na různé weby, zaručené zprávy, Nibiru a nejméně 10x zmíněný konec roku 2012, to vše obsahuje tento text.

Taky se o to zajímám (jinak bych to ani nečetl a nereagoval), ale s postupem času si uvědomuji, že je to spíše "kolektivní přání" na změnu, než nějaké proroctví. Májové byla zajimavá civilizace, ale z ohromné sbírky textů se dochoval pouze pár a to ještě kalendář, který za nedlouho skončí. Co my víme, co bylo napsáno v těch zničených a ztracených textech? Vůbec nic.

Zmiňuješ další civilizace a ptáš se, jak je možné, že znaly Pluto. Já osobně a plno dalších seriózních archeologů se začíná přiklánět k názoru, že starodávné civilizace byly mnohem vyspělejší, než si myslíme.

Na závěr dovol, abych ti napsal svůj názor na tuhle problematiku. V roce 1000 propukla obrovká panika na celém světě, že bude konec světa. Nezměnilo se nic. V roce 1111 si lidé opět mysleli, že to bude konec světa a to přesně v 11.11.1111. Nevěřím na žádné konce světa. Ten nastane až za pár miliard let, ale do té doby se zničíme my sami.

Čest
 ze dne 20.08.2012, 16:18:25  
   guru: Ahoj Apinby,
moc děkuji za tvůj komentář. Můj názor je, že se něco v přírodě měni a, že jelokož s přírodou souvisíme i my tak se tp bude týkat i nás. Vím, že bylo už tzv. hodně konců světa, ale nevíme co se dělo v přírodě. A hlavně já osobně ty veškerá proroctví ohledně letošního roku nepovažuji za náhodu. Nikoho nechci strašit neboť sám nevím co se může stát, ale důležitá je ta galaktická rovnodenost, která nastane po 26000 letech. A to so myslím, že je to hlavní proč nastávají změny na světě, slunci a hlavně je to asi ten pravý důvod proč na toto datum ony civilizace upozorńovali jako na velmi důležité datum. Od toho se dle mé teorie odvíjí všechno. A nikdo z nás nemůže říct co se díky té galaktické rovině se středem mléčné dráhy a její tzv. černou dírou stane. Taky nevíme co bylo před 26000 lety . Zajisté tu byl život, ale nevíme co se ve světě změnilo. Tzv.potopa světa byla datována na 13-14000 před Kristem a to si vědco dodnes nejsou tak jisti. Musíme se nechat překvapit a přát si jen pozitivní věci ať to dopadne jak chce.
Zdravím
Guru
 Šíma 15.08.2012, 14:00:35 Odpovědět 
   Zdravím.

Text podložený fakt a vyvolávající ve čtenáři mnoho otázek. Ano, kdo ví, co se letos ke konci roku stane (musíme se nechat překvapit). Ať už se snaží kdokoliv toto potvrdit či vyvrátit (viz jednotlivci, ty či ony skupiny obyvatel, dokonce třeba i samotné vlády některých zemí). Mají dávné národy pravdu a letos dojde k předělu ve vývoji lidstva? Uvidíme, zřejmě toto nikdo nedokáže s jistotou říci (či jen předvídat). Text je jakýmsi zamyšlením nad danou problematikou a obsahuje řadu autorových poznatků, které jsou podepřeny externími zdroji na internetu. Nám čtenářům nezbývá, než jim věřit, nebo naopak ne. Nakonec, čas kvapí a konec roku nám všem ukáže, zdali jde jen o poplašné zprávy, nebo se naše nejtemnější noční můry stanou realitou. Ale kdo ví? Po technické stránce pozor na přehlédnuté překlepy a nedoklepy (pomůže nejen kontrola pravopisu, ale i pečlivé pročtení či betareader). Hezký den a psaní zdar.
 ze dne 15.08.2012, 16:20:36  
   guru: Ahojn šímo,
moc děkuji za tvůj komentář a souhlasím, že se musíme nechat překvapit. Já jen srovnával svá pozorování a data za posledni 2 roky a zjistil jsem dost velký nárust věcí o kterých píši. Ať si každý sám udělá svůj úsudek jako to dělám já. Proto jsem čtenářům ty odkazy napsal. Osobně ty stránky považuji za důverihodné, neboť tam jsou zprávy z různých deníků a regionálních novin. Ale i tak se jak píšeš uvidí.
Zdravím Guru
obr
© 2005-2016 by Matěj Novotný & Filip Kotora | Všechna práva vyhrazena
 
 
Va?e literatura MFantasy Literární.cz - Server s českou literaturou Art & Design - Roman K?bus
 
Partneři: Gastrokritik, Antikvariát Kačur
 
St?hnout SASPI.cz toolbar! RSS zdroj
obr obr obr
obr
Sericho
(13.7.2020, 08:23)
biceps
(11.7.2020, 21:54)
Iriska
(1.7.2020, 12:30)
Tala
(25.6.2020, 10:23)
obr
obr obr obr
obr
O duchovních př...
markus
Ve znamení kord...
Zirvith Snicket
Dívky
Josef Matyáš F.
obr
obr obr obr
obr

Krtčí problém
baacinka
obr
obr obr obr
obr
Liter?rn? almanach SASPI
Aktuální číslo LA...
obr
obr obr obr