obr obr obr
obr
uživatel 
heslo 
» Registrace autora
» Zapomněli jste heslo?
obr
obr obr obr
obr
» Novinky
» Právě vyšlo
» TOP 20 díla
» Články
» Literární almanach
obr
obr obr obr
obr
» Próza
» Poezie
» Výstřely do tmy
» Příručka publikování
» TOP 20 autoři
» Vyhledávání
obr
obr obr obr
obr
» Workshopy 
» Fórum 
» SASPI Chat! (1)
» FAQ
obr
obr obr obr
obr
» Knihovna autorů SASPI
» Redaktoři on-line
» Technická podpora
» SASPI team
» Odkazy
» Spolupráce
» Knihkupectví
"Je jen jediné štěstí v životě: milovat a být milován."
George Sandová
obr
obr počet přístupů: 2915775 obr

Adresa SAS E-mail © SAS Obecně platná pravidla Nápověda obr

:: Na SASPI.cz je právě 39710 příspěvků, 5825 autorů a 392900 komentářů :: on-line: 2 ::
obr

:: Proč zemřeli? Tragická smrt 11 -ti astronomů ::

 autor guru publikováno: 02.10.2012, 19:04  
Vše jen náhoda a nebo je zatím PlanetaX-Nibiru?
(Má vlastní úvaha o planetě X-Nibiru)

Tento můj fejetón věnuji památce oněm zesnulím astronomům a vědcům , o kterých zde bude řeč.
 

Proč zemřeli? Tragická smrt 11 astronomů.
Vše jen náhoda a nebo je zatím PlanetaX-Nibiru?
(Má vlastní úvaha o planetě X-Nibiru)


Tento můj fejetón věnuji památce oněm zesnulým astronomům a vědcům , o kterých zde bude řeč


Prolog.

Bylo nebylo. Kdesi ve vesmíru tak akorát v milosrdné vzdálenosti od Slunce díky, které je možný život v tajemné mléčné dráze, se nachází planeta se jménem Země. Tato planeta je tak nádherná, že se až tají dech. Svojí modrou provokativní září učarovává našince jako hluboké a tajuplné modré oči krásné skandinávské ženy. Svým půvabem vás odzbrojí jako nahá bohyně Afrodita, která svou nadpozemskou přitažlivostí a půvabem své nahé božské krásy také odzbrojila boha Poseidóna, který s ní i mimo jiné bohy počal dva syny. Tato planeta Země přitahuje pozornost všech co kolem ní na své vesmírné pouti proletí. Má ve znamení kruh, v kterém je jako její symbol kříž. Ano kruh a kříž. A to je ten její hlavní problém. Tato planeta Země je už hezkou dobu osídlena civilizací co se považuje za rozumné bytosti a, kteří si říkají lidé.

Tito lidé se po celou svojí existenci točí v kruhu (proto ten kruh) a mají tam ze života (kříž proto symbol kříže). Nedokážou se z toho kruhu po celá tisíciletí vymanit a ten svůj kříž nosí stále na svých vratkých zádech. A jak by taky mohli, když ona planeta je planetou lhářů a je osídlená početným houfem lidských cizopasníků, co se svojí lží a lstivostí přiživují na ostatních soukmenovcích. Ano přídomek této planety je lhář a lstivost. Ptáte se proč? Vysvětlím.
Bohu díky žili a žijí na této planetě i lidé co bojují za pravdu a nespadají do přídomku lhářů a lstivců. Tito lidé jsou obdivuhodní a jejich boj je odvážný, ale mají většinou smůlu. Pokud patří k nějaké elitě , která na něčem ve službách státu a lidstva pracuje a na něco přijdou co by chtěli sdělit i ostatním nic netušícím lidem, bývají většinou zabiti. Ale ano jejich vlastní lidská rasa je zradí a nechá je odstranit, aby nemohli lidem sdělit to co oni lháři chtějí držet pod pokličkou. To co Vám Vážení čtenáři budu popisovat není bohužel pohádka jak by jste si možná z mého úvodníku mysleli, ale holá skutečnost. Už jste si za svou éru života určitě na to zvykli, že různé lidi co se stanou býti nepohodlnými jsou odstraněni. Většinou to bývá atentát jako v případě prezidenta J.F Kennedyho, v případě Martina Luthera Kinga a nebo Johnna Lennona, který byl svým vlivem a odkazem na společnost jistým kruhům nebezpečný. Nebo jsou odstraněni pomocí náhody co vypadá jako sebevražda, jako byla odstraněna Kennedyho milenka Marilyn Monroe a nebo to je autonehoda jako v případě princezny Diany a jejího snoubence Doddyho Al-Fayeda. Princezna Diana byla nepohodlná, neboť se zamilovala do muslima a chtěla se kvůli němu nechat rozvést. Což by znamenalo pro konzervativní Anglii a královskou rodinu nepřípustnou katastrofu a pohanu. Nehledě na to, že už mezi Amerikou a Anglii probíhaly přípravy na válečné tažení proti muslimskému světu.
To jsem Vám chtěl popsat jen tak na okraj než se dostaneme k našemu hlavnímu tématu o tragických nehodách jistých vědců, astronomů, kteří také pracovali ve jménu lidstva pro státní observatoře a NASA, ale jelikož asi přišli na něco co chtěli někde mimo onu pokličku publikovat, tak tragicky zemřeli. A nebo to vše je jen náhoda? Třeba zde na Zemi máme nějakou zvláštní neprostudovanou energii co nám zabíjí některé lidi, když se spustí jiným směrem než kam jim to jejich chlebodárci a státní dozor dovolí. A nebo? Svůj úsudek si Vážení čtenáři udělejte po přečtení mé povídky sami.

Drama.

Zde Vám vyjmenuji a krátce popíši ony astronomy a vědce co „ tragicky zahynuli“. Seřadil jsem je chronologicky s datumem jdoucím po sobě a připojil jsem ke každému odkaz na článek z novin kde se o tragické smrti každého z nich píše. Na konci mé povídky zveřejním ještě video, které jejich práci na planetě X potvrzjuje a kde jsou znova všichni zesnulí vyjmenováni.
Jak jsem už nařkl tak tito vědci a astronomové pracovali na různých vládních programech a na různých observatořích. Někteří z nich pracovali také u NASA na programu Cassini a zabývali se výzkumem planet, hvězd, asteroidů, planetyX -Nibiru a výzkumem magnetického pole planet , jejich garvitací a působení na okolní planetyAstronom Dr. Marc Arnold Aaronson tragicky zemřel ve čtvrtek dne 02.05.1987
Dr. M.A.Aaronson byl údajně rozdrcen mezi dveřmi 150 tunového teleskopu. Zabýval se tzv. temnou hmotou ve vesmíru, asteroidy blížícími se k Zemi,studoval komety a také se zmiňoval o planetě X, nebo-li červeném trpaslíku co byl v roce 1983 poprvé objeven a dán do spojitosti s planetou X-Nibiru,která se má údajně letos opět vrátit.

http://www.nytimes.com/1987/05/02/us/marc-a-aaronson-astronomer-killed-by-revolving-dome.html

Astronom Dr. Eugen Shoemaker tragicky zemřel v pátek dne 19.07.1997
Dr. E. Shoemaker zemřel při autonehodě, když se čelně srazil s protijedoucím vozidlem. Jeho žena (která byla s ním ve vozidle a, která byla spoluobjevitelkou komety Shoemaker Levy9 )byla těžce zraněna a on byl na místě mrtev, ale viník nehody přežil. Dr. Shoemaker se svojí ženou objevili v roce 1993 kometu, která v roce 1994 narazila do Jupiteru. Bylo to vůbec první kometa, která byla kdy pozorována při srážce s jiným tělesem. Tato kometa byla po něm pojmenována jako kometa Shoemaker Levy 9. Také studoval velmi exentrickou planetku zvanou Eros, ke které NASA poslala v roce 2000 – 2001 satelit, aby prozkoumal její povrch. Zajímavé je, že letos 10 a 13.září byl zpozorován blesk –výbuch něčeho co narazilo do Jupitera. Tvrdí se, že to byl meteorit, ale spekuluje se, že by to mohlo být způsobeno i něčím větším co v předvoji žene meteority a co se řítí do naší sluneční soustavy. Sleduji to, ale zatím jsou vše jen spekulace.

http://www.deseretnews.com/article/573115/Astronomer-Eugene-Shoemaker-dies-in-car-crash.html?pg=all

Osudný den ve francouzských Alpách.
Ve čtvrtek dne 01.06.1999 tragicky zemřelo ve francouzských Alpách 20 lidí, když se s nimi zřítila kabinková lanovka z 80–ti metrové výšky.
Bylo mezi nimi 5 radioastronomů z Astronomického ústavu IRAM a pracovníci observatoře .Soukromý stroj vezl astronomy a pomocný personál na vrchol 2600 m. vysoké hory na observatoř, kde měli všichni po celý jeden týden pozorovat teleskopem nějaké těleso. O jaké těleso šlo se mi nepodařilo zjistit. Měli pozorovat oblohu, a vzdálené objekty. Chystali se tam zůstat celý týden, ale těsně po 20-ti minutách jízdy na horu spadla jejich Lanovka z 80-ti metrové výšky na zem. Pád z 80-ti metrů do údolí nikdo z nich nepřežil.
Spolu s vědci v kabince lanovky byli i stavební dělníci, úklid posádky a telefonní technici. Mluvč z kanceláře místní prefektury řekla, že šlo o10 zaměstnanůi observatoře , 5 vědců z IRAM Astronomického ústavu a o zaměstnance telefonní společnosti z Marseille. Údajně sloužila tato lanovka jen pro pracovníky observatoře.

http://www.cbc.ca/news/world/story/1999/07/01/cablecar990701.htmlAstronom, arecheolog Dr. Robert S. Herrington zemřel za záhadných okolností ve čtvrtek dne 22.05.2008.
Příčina jeho smrti je záhadou a nebyla nikde publikována. Jeho soukromá laboratoř kde měl veškeré své údaje o pozorování planety X, a veškeré výsledky své práce vybuchla .
Dr. R.S.Herrington údajně potvrdil správnost planety X, která se blíží do našeho slunečního systému. O tom, že se nebezpečně blíží napsal jako první veřejně článek, který zveřejnil jak na internetu tak i v lokálních médiích. Psal o planetě X , jejím návratu do naší sluneční soustavy v roce 2012 a jejím dopadu a vlivu na naše Slunce a naše magnetické pole. Byl hlavním astronomem US Natural Observatory. Po té co zveřejnil první článek a chystal se za nedlouho zveřejnit pro veřejnost svou druhou práci o planetě X, zemřel dva dny před onou chystanou se publikací za velmi záhadných okolností, kdy jeho laboratoř vylítla pravděpodobně i s ním do vzduchu. Mimo jiné spolupracoval se spisovatelem Zechariou Sitchinem, který o planetě X -Nibiru psal s odkazy na sumérskou civilizaci.

http://yowusa.com/planetx/2008/planetx-2008-05b/1.shtml

http://cyber-space-war.blogspot.de/2011/06/planet-x-and-mysterious-death-of-dr.html

http://reinep.wordpress.com/2012/03/03/the-mysterious-death-of-dr-robert-harrington-and-his-discovery-of-planet-x/Astronom Dr. Kevin Beurle tragicky zemřel v pátek dne 29.05.2009
Dr. K.Beurle byl zabit při letu balónem v Turecku kde bylo 9 osob, ale on jako jediný nepřežil . Byl hlavním astronomem a projektantem u NASA a vedl výzkumný projekt NASA Cassini. Tento projekt Cassini se zabývá výzkumem anomálních změn v hlavním Jupiterově pásu a v Kuiperově pásu. Byli tam zjištěné anomálie, o kterých The Science a NASA napsala jen krátký článek, který nic blíže nespecifikoval s odůvodněním, že se na výzkumu dál pracuje.Tento projekt NASA Cassini pátral údajně i v oblasti popsané zesnulým Dr. Herringtonem, který identifikoval planetu X-Nibiru. Dr. K.Beurle taky právě proto se zesnulým Dr. Herringtonem, o kterém jsem výše psal spolupracoval.

http://www.thesun.co.uk/sol/homepage/news/2456114/Dr-Kevin-Beurle-dies-in-hot-air-balloon-crash-in-Turkey.htmlAstronom Dr. Walter R. Steiger tragicky zemřel v neděli dne 06.02.2011
Dr. W.R.Steiger zemřel při jízdě na skútru i přesto, že měl přilbu nepřežil. Druhý řidič, který do něho narazil samozřejmě přežil. Dr. W.R.Steiger byl pracovníkem Institut of Astronomy – University of Hawaii stejně jako dr. Richard Crow ,o kterém píši níže, neboť zemřel až letos v květnu.
Je to náhoda, že dva spolupracovníci stejné observatoře jsou nyní mrtví? Dr. W.R.Steiger byl profesorem fyziky a astronomie .Byl také zakladatalem UHH astronomického programu na observatoři na Hawaii. Spolupracoval na článcích o planetě X.

http://www.hawaiinewsnow.com/Global/story.asp?S=13983752
Astronom, Ufolog Dr. Richard Crowe tragicky zemřel v neděli dne 30.05.2012
Dr. R.Crowe byl zabit při autonehodě, když údajně vyjel se svým Jeepem ze zatáčky a spadl do srázu. Dr. Crowe údajně ze svého Jeepu při pádu zeskočil, ale byl jím při seskoku zasažen. Zemřel při převozu do nemocnice. Pracoval ve stejné observatoři jako výše popsaný a taky zesnulý Dr.W. R.Steiger a zajímavé je, že tragicky zahynul rok po tragické smrti svého kolegy. Náhoda?
Dr. R.Crowe vydal 47 publikací o změnách hvězd a o Ufologii. Sám studoval UFO a také se podílel na článku o planetěX, kde napsal, že se v jejím případě jedná o spojení s jinou mimozemskou civilizací.

http://hawaiitribune-herald.com/sections/news/local-news/uhh-astronomy-professor-dies-rollover-jeep-crash.htmlNáhoda, že všichni zemřeli skoro ve stejné dny? Všimněte si, že to byly tyto dny čtvrtek, pátek a neděle. Dle mého úsudku se buď jedná náhodu a nebo oni zesnulí vědci objevili něco, co se na nás blíží a s čím chtěli jit na veřejnost, aby jí varovali. To by samozřejmě ohrozilo zájem a bezpečnost státu a proto byli odklizeni. Zajimavé je, že ve filmu od Rolanda Emmericha 2012 je ukázáno o úmrtí vědců to samé. Jistý Charlie tam ukazuje onomu spisovateli co se na konec s rodinou zachrání, že vědci co chtěli říct lidem pravdu o blížícím se konci světa, že byli zabiti. Jaká pak to náhoda, že? Třeba nás oni tvůrci toho filmu chtěli také na něco upozornit. V každém díle je cosi zakódováno a jen všímaví lidé pochopí o co jde.


Má úvaha o planetě X – Nibiru.

Co je to tedy ona planeta X, o které se tak všude protichůdně píše? Co je to za objekt kvůli ,kterému se mlží, manipuluje a možná i odstraňují někteří lidé? Věděli o ní už Sumérové, Egypťané, Babylóňané, Toltékové a Hoppi. Sumérové tvrdili, že je to planeta odkud přišli naši stvořitelé Annunakové. Egypťané a Babylóňané z ní měli strach a tvrdili o ní, že nese zkázu. Toltékové a Hoppi tvrdí, že odtamtud pocházejí oni bohové co navštěvovali dávné civilizace a učili je pokroku. Tím se shodují s verzí od Sumérů. Je to, ale vůbec planeta, a nebo je to něco úplně jiného? Proč se má očekávat dle nekterých civilizací letos v roce 2012 její návrat? To je to co mě velmi zaměstnává a nyní Vám sdělím mou úvahu, kterou jsem rozdělil na 2 teorie.Teorie číslo 1.

Planeta X-Nibiru, Nemesis, Hnědý trpaslík, Hercolubus a Marduk. Ano všechna tato jména ona tajemná planeta má. Proč tolik jmen? Asi proto, že nikdo přesně netuší o co vůbec jde. Jen jedno je jisté, že to budí respekt a strach a, že o ní dávné civilizave věděli. Co vůbec znamené Nibiru a co o ní napsali jako první Sumérové. Oni tvrdili, že to byla domovská planeta našich stvořitelů a, že Nibiru značí planetu kříže a také znamená přechod. A vida první náznak, který se Vám svou myšlenkou pokusím vysvětlit. Planeta křížující a planeta přechodu. Takže co se má letos v prosinci udát? Galaktická rovnodenost po 26000 letech. Slunce, Země, Jupiter, Mars, Venuše, Merkur a Ceres budou stát dne 21.12.2012 v jedné rovině se středem Mléčné dráhy. V tom středu Mléčné dráhy je také černá díra, která bude také ve středu. Do toho se vloží 13 znamení Ophiuchus česky Hadonoš . Nostradámus to ve své ztracené knize popisuje takto. Ve Ztracené knize Nostradama nalézáme následující. Dne 21. prosince 2012 se budeme nacházet v konstalaci souhvězdí Hadonoše (Ophiuchus), ve třináctém znamení zodiaka. Ten je znám jako nešťastné znamení. V této době se bude střelec (Sagittarius) dotýkat svým oštěpem přímo centra Mléčné dráhy (Leviathanu). Tím vznikne jakýsi kříž co protne Galaktický rovník. Už chápete?
Nibiru planeta křižující a přechodu. Ten kříž by mohl být návod. Takže se buď jedná o to něco co díky onomu protnutí a Hadonošově konstalaci vzejde z onoho středu Mléčné dráhy a její černé díry, o které jsem psal už výše a, která se také nazývá kolébkou Galaxie. To něco může být cokoliv. Tady nechám hrát naši fantazii, neboť bychom mohli najít spoustu spekulací a nedostali bychom se nikam. Nicméně je,ale zajímavé to srovnání planety X-Nibiru jako kříž a přechod. Tady bych se rád zastavil. Všichni esoterikové a i jiní lidé cítí nějakou změnu. Na to upozorňovali taky Máyové, Hoppi, Toltékové a Ying a Yang. Všichni se shodují, že lidstvo přejde jakýmsi přechodem ke změně do vyšší dimenze. Když vezmeme v úvahu, že nikdo neví co ona černá díra ve středu Mléčné dráhy vůbec je a co z ní může vyjít, tak ani nemůžeme vyloučit, že z ní nic nevyjde. Nostrádamus mluvil o jakém-si paprsku, který díky tomu, že Střelec vystřelí přímo do centra Mléčné dráhy na onu černou díru z ní vzejde a nás změní. Co by to mohlo být nevím. Ale kdyby to byl třeba Gama blesk tak ten by nás zničil. Takže si myslím, že z toho středu může vzejít cokoliv, třeba i Nibiru, který tu sehraje nějakou roli. Vždyť Máyové, Toltékové a Hoppi očekávají návrat bohů a oni jim prý slíbili, že se vrátí. Tak proč by to nemělo být třeba tohle? Ano vím je to spekulace spousta lidí na nějaké UFO nevěří, ale co, když se onoho dne 21.12.2012 stane třeba právě to co nikdo nečeká a s čím nikdo nepočítá? Já na návrat mimozemšťanů věřím a taky na odkazy jiných civilizací o, kterých dnešní věda tvrdí, že to jsou mýty. Já je považuji za pravdivé kroniky, které tu pro nás byli od nich zanechány,ale to je můj názor.
Osobně si myslím, že Nibiru by mohla být i mimozemská loď. Oni Annunakové samozřejmě řekli Sumérům, že pocházi z Nibiru, ale co když, se nejedná o planetu, ale o ohromnou mateřskou loď v kulovitém tvaru. Nedávno jeden vědec z NASA řekl, že budoucnost vesmírných lodí je v kulovitých tvarech, neboť jsou přizpůsobivější gravitaci a tím pádem rychlejší. Takže NASA na plánech takovéto kulaté vesmírné lodi pracuje. Proto by i Nibiru mohla být teoreticky mateřská loď na, které sídlí ona civilizace, co nás dle odkazu Sumérů navštívila a stvořila. Už jsem psal, že černé díry mohou sloužit jako průchod do jiné dimenze a nebo času. Tak co kdyby Nibiru využila tohoto Galaktického zarovnání a onou černou dírou prošla a nebo vyšla? Možná to z ní jako fikce, ale snažil jsem se zde v první úvaze o Nibiru vysvětlit svojí hypotézu díky tomu, co o Nibiru Sumérové napsali a to, že je to křižující planeta a planeta přechodu. To by vysvětlovalo onen posun nebo-li přechod lidstva do jiné dimenze, o které se hodně jako o změně v prosinci 2012 hovoří. Jak by to, ale mělo proběhnout a je-li to pravda na to si musíme počkat. Já jen nad těmito věcmi přemýšlím, hledám odpovědi, spojuji si spousty informací dohromady, hledám v v knihách o dávných civilizacích a snažím se Vám něco sdělit.
Netvrdím, že jsem správně, ale jen cítím, že jen tak pro nic za nic nás různá proroctví na prosinec 2012 neupozorňovaly. Mohou se mýlit ano proč né a nebo ta změna příjde postupně během příštího roku, to taky může být, ale proroctví a Galaktický úkaz co se děje jednou za 26000 let určitě nějaký význam a nebo dopad pro nás má. O tom jsem přesvedčen a taky vím, že se prosinec 2012 netýká přímo konce Máyského kalendáře, ale právě této události, o které se nikde moc nepíše. Proč asi? Je tak bezvýznamná? A nebo si někdo nepřeje, aby si s tím lidé dali i jiné věci dohromady? Nechme se překvapit. Mimochodem jsem našel ještě jednu zajímavost a sice, že se Stonehenge nazývá taky jako plán ABIRI. Nezní to tak trochu příbuzně jako NIBIRU? Víte, že Stonehenge taky znamená jakési hodinky světa a, že je podobný Aztéckému kalendáři co letos v prosinci končí? Taky se poukazuje na to, že pyramida v Chitzen Itza v Mexiku a Stonehenge si jsou velmi podobní a mají stejný význam na, který ještě nikdo nepřišel.


Teorie číslo 2.

Sumérové znali planety Neptun a Pluto. Oni počítali do naší sluneční soustavy i Měsíc a Slunce. Proto byla jejich sluneční soustava s 11-ti planetami. Nicméně tvrdili, že Nibiru je naší 12-tou planetou. Tady jsem začal přemýšlet. My dnes máme v naší sluneční soustavě planet 8. Merkur, Venuše, Země, Mars, Jupiter,Saturn, Uran to je 8. Pluto byl mezi planety uznán až v roce 2006 jelikož je uznáván jako trpasličí planeta a jako Plutoid. Dalším objektem byla v roce 2006 do naší sluneční soustavy zařazena planetka Ceres-také trpasličí planetka. To nám dělá číslo 10. K nim se přidal v roce 2005 Eris což je taky trpasličí planetka - Plutoid. To nám dává číslo 11. Takže máme v naší soustavě 11 planet a planetek.
Sumérové však tvrdili, že máme také 12-tou planetu Nibiru. Tak se ptám kde je? Co to je? A začal jsem uvažovat. Média hovoří o planetě X-Nibiru jako o hnědém trpaslíku a nebo červeném trpaslíku. Proč mění ty barvy mi není známo a nechci nad tím ani přemýšlet. Zajímavé, ale je ten název trpaslík. Sitchin psal, že Nibiru je údajně 5 krát větší než naše planeta Země. To jsou jeho údaje. Tak proč píší o trpaslíku. V tom případě je naše planeta v poměru k Nibiru také trpaslík. Pak jsem si, ale vzpoměl, že Marduk znamená taky Jupiter a, že Jupiter je taky nazýván Velkým otcem a bohem mezi naší soustavou. Aha, Marduk. Ale tak byla také nazývána planeta Nibiru. Co to tedy znamená. No asi bude pravda někde uprostřed. A tak mě došlo, že jsem v médiích četl o planetě X-Nibiru , že by měla být za Plutem a, že se blíží k Jupiterově Kuiperově pásu. Aha řekl jsem si tady přihořívá a začal jsem opět přemýslet. Marduk, Jupiter neustále stejné názvy i když dávané různým tělesům. A co když je v tom něco zakódováno? Taky jsem si vzpoměl, že onen zesnulý Astronom Dr. Kevin Beurle pracoval na anomáliích co se týkají Jupiterova pásu v projektu NASA zvaném Cassini. Tento projekt opravdu zkoumal anomálie, které se tam dějí.
Jak už jistě víte je Dr. K.Beurle mrtev. Tragicky zahynul jako ti ostaní. Ale co když planeta X-Nibiru a jejich výzkum různých anomálií mají souvislost? Co když opravdu objevili něco co ony anomálie v okolí Jupitera způsobuje? Toby taky nasvědčovalo tomu o čem se taky spekuluje a sice, že ony anomálie počasí zde na Zemi jsou způsobována přibližováním se planety X-Nibiru, která svou gravitací působí i na Slunce, které se taky chová abnormálně. Klidně může být pravda někde u prostřed, ale mě ta věc smrdí. Něco na těch úmrtích, anomáliích na Jupiteru, změnách počasí na Zemi, změnách na Slunci, poruchách satelitů apod asi je. Prostě se o něčem ví co je nám ještě utajováno. Možná slovo a význam planeta X-Nibiru má zcela jiný význam a nebo znamená úplně jiné nebezpečí. Nebylo by to poprvé co by někdo tahal lidi za nos a vedl je na falešnou stopu, hlavně ať se jim zamotá hlava a pátrají špatným směrem. Nezapomeňte, že jsem dal v úvodu svého díla naší planetě přídavek planeta lhářů. To proto, že se nám lidem neustále lže.
Taky jsem si před pár týdny uschoval na počítač do záložek článek z yahoo.com o anomáliích v Jupiterově okolí a dopadu na naše slunce. Když jsem ho teď chtěl jako odkaz použít byl onen článek vymazán. Prostě nelze najít. Náhoda? Vím jen, že se tam psalo o těchto třech tělesech, které jsou v Kuiperově pásu a, že tam byli zjištěny anomálie. Jedná se o Quoaor,Orcus a Sednu.

Quoaor je transneptunické těleso planetka obíhající kolem Slunce v Kuiperově pásu.

Orcus je planetka, objekt v Kuiperově pásu a byl zkoumán taky tragicky zesnulým Dr. K. Beurlem o,kterém zde píšu.

Sedna je planetka - transneptinické těleso dosahující velikosti dvou třetin Pluta a pohybuje se v tzv. odděleném disku po velmi výstředné dráze naší sluneční soustavou. Pohybuje se výstředně!!!

To by to něco mohlo znamenat co nazývají planetuX-Nibiru a nebo trpasličí planetu co nás má letos ohrozit. Těch náznaků o trpasličí planetě a roku 2012 bylo v médiích napsáno dost. Jisté je, že se zde jedná o velmi exentrické planetky co vykazují jisté anomálie. To taky zkoumala NASA v projektu Cassini kde pracoval Dr. Beurle. Dle mého by tady odtud mohlo přihořívat a naznačovat to ono potencionální nebezpečí fenoménu prosince 2012 a planetyX-Nibiru. Je to, ale jen má doměnka a doměnka zůstane doměnkou.
Nejsem studovaný astronom jen se snažím myslet a o různé věci se zajímat. Zde bych chtěl také uvézt, že 10. a 13. září byl Jupiter atakován nějakým tělesem a způsobilo to takový záblesk, který byl zpozorován i amaterskými astonomy ( odkaz sdělím na konci díla ).
Náhoda, že právě letos v září něco atakuje Jupiter. A zase ten Jupiter a vše co se kolem něho točí. Více k tomu nemám co dodat. I Vy můžete teď přemýšlet a mít oči otevření směrem na oblohu.
Hlavní obavou zde je, že Jupiter a ostatní planety se dne 21.12.2012 při Galaktickém zarovnání přiblíži nejen ke slunci, středu Mléčné dráhy, ale k nám. Víme co to může spůsobit? A co Jupiteruv pás a pás Kuiperův? Co když on gravitace a působení toho sjednocení planet gigantů něco způsobí? Vždyť sama NASA přznala na BBC, že o vesmíru víme jen 4% . Může to tedy někdo vyloučit? Né nemůže.
Vy sami se můžete na tuto událost a postavení planet podívat na sky.map kterou najdete na google. Tento program se dá i stahnout do mobilu. Hlavně si tam můžete sami zadat libovolné datum seřazení planet, tedy i 21.12.2012. Je to dobrá věc a hodí se věřte mi.

Epilog.

Myslím, že na celé té věci o planetě X –Nibiru něco je. Jak jsem už výše popsal ať si sám každý učiní o smrti onich vědců svůj názor. Já jen o tom chtěl napsat a vzdát jim tak tímto svůj hold, neboť pracovali pro lidstvo a na něco určitě přišli.
Nepovažuji také za náhodu, že se v Norsku v v horách Spitzbergy v roce 2010 dostavěl obrovský komplex-bunkr pro zachováni lidského rodu. Byly tam umístěny semena rostlin, obilí, i jiných důležitých osiv, semena jistých druhů zvířat a taky tam byla umístěna lidská spermobanka se vzory DNA pro zachování lidské populace. Že by opět náhoda a proč ten spěch před rokem 2012?

Zde odkaz na údajně jednoho norského politika, který varuje před příchodem planety X.
http://projectcamelot.org/norway.html#1


A pročpak si boháči už od roku 2009 staví a kupuji bunkry? Že by měli tolik peněz nazbyt?
To se mi v této nejisté době nechce věřit a taky vím, že boháči minci nejprve třikrát obráti než jí investují. Takže to bude asi ze strachu. Ale proč ten strach, když nás naši hodní politici uklidňuji, že se v prosinci 2012 nic nestane a nebo vědi víc než my? Nebo nám začali být boháči najednou pověrčivý ? Nó něco asi na tom všem bude.

Zde odkaz:
http://bydleni.idnes.cz/apokalypsa-2012-bohaci-se-jiz-pripravuji-kupuji-si-privatni-bunkry-pyi-/stavba.aspx?c=A110523_171358_stavba_web


Konec roku se nám nemilosrdně blíží a odpověď jistě přijde. Začal jsem své dílo jako z pohádky bylo nebylo, ale sami vidíte, že se o pohádku nejednalo. My jsme už velcí a na pohádky nevěříme. A pokuď si někdo myslí, že ano a pohádkami nás krmí tak veřtě, že i v pohádce se končí „ zazvonil zvonec a pohádkám je konec “ . A to se stane i zde na Zemi. Přeji si za všechny co chtějí změnu k lepšímu, ať už brzy někdo zvonkem oním lžím a lživým vypravěčům pohádek navždy odzvoní. Nechť si najdou oni prolhaní vypravěči nějakou jinou planetu s civilizací co jim bude naslouchat. Byl bych zvědav zda by vůbec nějaké posluchače našli.
Mějte oči otevřené a mysleme pozitvně. Přeji všem slunce v duši. Guru


Zde odkazy:

Zde video, které poukazuje na smrt vědců o kterých jsem psal a souvislost s planetou X.

http://www.youtube.com/watch?v=fNYN9bhjC-8

Zde pro případ, že by nešlo to samé.

http://www.disclose.tv/forum/most-important-nibiru-video-planets-orbits-are-off-t77005.html


10. září byl Jupiter zřejmě zasažen velkým meteoritem

http://theextinctionprotocol.wordpress.com/2012/09/13/jupiter-impacted-by-another-large-asteroid/

http://www.thetruthbehindthescenes.org/2012/09/11/explosion-on-jupiter-sept-10-2012/


článek s názvem co vědci vědí? Článek zabývající se i s jinými zesnulými či pohřešovanými vědci

http://omega.twoday.net/stories/592793/


Zde článek o hvězdě co pohltila svou planetku
http://www.novinky.cz/veda-skoly/276731-astronomove-objevili-hvezdu-ktera-pohltila-svou-planetu.html


 celkové hodnocení autora: 85.0 %

výborné chvalitebné dobré dostatečné nedostatečné Ohodnoťte příspěvek!

přidat autora k oblíbeným 
 hodnotilo celkem autorů: 0 komentovat příspěvek 
 autorské hodnocení: 0.0 uložit příspěvek 
 známka poroty: 3.5 tisk příspěvku 
 počet komentářů: 4 zaslat vzkaz autorovi 
 počet shlédnutí od publikace: 31 výpis autorského hodnocení 
 
:: Komentáře k příspěvku ::
 Ekyelka 02.10.2012, 19:02:47 Odpovědět 
   Zdravím.

S kolegy jsme dlouho diskutovali, zda tenhle text vůbec publikovat - dokonce jsem ho poslala zpátky k provedení korektur a uvedení některých formálních nedostatků na pravou míru, ale vrátil se nám na redakční stůl nepozměněný, neopravený. Coby čtenář jsem tedy hodně zklamaná, protože číst podobné paskvily mě opravdu nebaví. Coby redaktor si pouze povzdechnu - a vyvodím důsledky.

Co se týče formálních nedostatků, shrnula bych to do několika málo bodů:
- autor by si měl zopakovat pravidla pro psaní čárek, potažmo interpunkce obecně,
- korektura není sprosté slovo! Chyby, překlepy, kdo se tím má prodírat?
- autor by si měl zopakovat, co znamená který termín. Na začátku textu píše, že půjde o "fejetón", pak se to tváří jako vážně míněná konspirační studie, ale ve výsledku to ve mně zanechalo pocit trapně nezvládnuté parodie.

Šíma shrnul to, co jsme poznamenávali k textu všichni: Informační a žánrový (či formální) mišmaš! Ani kočka ani pes. Honosné zpracování, avšak číst se to příliš nedá, jen s určitým sebezapřením.

K tomu bych dodala, na co poukazoval i m2m - text se tváří věděcky a obsahuje množství odkazů, které jsou ale naprosto zbytečné, protože tohle není věděcký text. Není to ani populární text (ty bývají mnohem čtivější) a není to ani studie, protože text nic nedokazuje, nevyvozuje žádné závěry - nebo jsme si jich aspoň pro informační šum a balast nevšimli.

Guru, Saspi je primárně literární server. Pokud máš nutkání o podobných záležitostech psát, beze všeho, nicméně v prvé řadě příště prosím pošli do publikace literární text, ne směs konspiračních blábolů a odkazů, které sice jsou občas zajímavé (pominu-li ty zprávičky o náhodných úmrtích), ale jako celek nedávají smysl, nudí a otravují.
Tohle se skutečně četlo velice špatně poprvé i podruhé, kdy jsem očekávala aspoň provedení korektur. Jsem rozhodnutá příští tvůj text v případě, že bude takto odbytý, nepublikovat - nemáme povinnost trápit se čtením textu, který si autor ani pořádně nezkontroluje.

Známka je zprůměrovaná.
 ze dne 05.10.2012, 14:10:05  
   guru: Ekyelko,
díky za tip, ty stránky si hned uložím. Číst samozřejmě umím jen s tou gramatikou to pokulhává díky nedostatku psaní v češtině.
Zdraví Guru
 ze dne 05.10.2012, 0:05:49  
   Ekyelka: Ono je to se psaním trochu jako s váhou - přidáš moc informací, třebaže důležitých, ale podaných suchopárně, a text začne nudit. Ubereš moc, hodně zatlačíš na pilu ve jménu čtivosti - a zbude ti výmysl. Chce to prostě i v rámci úvahy přesívat, třídit a usměrňovat.
V případě podobnému tomuto bych volila zveřejnění všech odkazů až pod samotným textem úvahy - tedy oddělit úvahu od odkazů a zdrojů. Ona totiž i samotná úvaha je pospojovaná jen chatrně - a to byl jeden z hlavních problémů textu. Nemáš sám ujasněné, zda jde o fejeton (ten má jistá pravidla), úvahu, studii, pohádku nebo zamyšlení. Přitom každý z těchto útvarů má vlastní pravidla, podobu a omezení (a naopak výhody), kterých je vhodné se držet v rámci plynulosti textu i myšlenky.
Příště si zkus text přečíst nahlas (pokud to svedeš, v tvém případě je to čistě na síle vzpomínek, pokud neužíváš češtinu aktivně, jak píšeš), případně zkus získat nad textem trochu nadhled. Odstup nezaujatého čtenáře, který se teprve seznamuje s textem a informacemi. Protože i způsob, jakým se něco sděluje, je důležitý.
Jinak mohu poradit v případě korektur online Pravidla, případně zde na saspi v sekci Články vyhledej text Kdo hledá, najde! - Šíma složil dohromady dostatek odkazů na nejrůznější příručky, online slovníky a pomocníky, které je dobré využívat. Samozřejmě to nevynahradí pozorné oči korektora, ale dost to pomůže.
 ze dne 04.10.2012, 14:35:21  
   guru: Ahoj Ekyelko,
děkuju za ohlas. Co se týče těch chyb tak jsem už psal, že jsem přes 20 let v cizině kde nemám možnost psát denně česky a také jsem hezkých pár let česky nepsal. Odešel jsem Ěmigroval jsem z ČSSR v 19-ti letech. Proto jsem za tu dobu z gramatiky spoustu pravidel zapoměl.
Nemám možnost si zde nainstalovat automatickou korekturu chyb, protože pracuji se systémem, který to nedovoluje. Jinak nemám možnost kdo by mi má díla opravil, neboť tu žádný čech co ovládá češtinu není a domů do čech to sice na korekturu poslat mohu, ale z mé rodiny nemá nikdo čas to opravovat. Takže jsem odkázán sám na sebe a na pravidla českého jazyka, které jsem si pořídil.

Co s týká toho tématu tak jsem chtěl upozornit na úmrtí onich vědců a také na souvislost planety X-Nibiru. Proto jsem také k tomu napsal vlastní úvahu. Pro některé to může být konspirační teorie to taky nikomu neberu, ale myslím, že by se i něco mělo vědět. Nemyslím si, že vše na světě funguje tak jak má a že se nám nelže. Každý může a měl by za pravdu bojovat a já se proto rozhodl pomocí pera.
Proto dávám také odkazy, aby si čtenáři nemysleli, že si vymýšlím.
Co se pak týče mých osobních úvah a nebo názorů nikdy jsem netvrdil, že se nemohu mýlit, ale chci psát nevšedně o nevšedních věcech.
Nechci psát jako některá globální masa lidí co píší o věcech co už byli popsány jinými. Myslím, že lidé co uvažují o věcech jinak a tlačí některými tématy na pilu tak ti obohacují literárnín dění každé země. I kdyby tím jen ty ostatní bavili. Alespoň to přivede čtenáře od šablony někam jinam.

Já osobně jsem byl vždy rebel-proto jssem také musel emigrovat a dokavaď budu živ tak se budu za některé názory prát a lidem oči otvírat. Nedělám zde žádnou propagandu, ale jen se snažím svými tématy na některé věci upozorňovat, neboť se týkají nás všech. Každý z čtenářů si udělá sám úsudek o napsaném tématu a buď se zamyslí a nebo nad tím mávne rukou. Ale efekt je, že alespoň o tom četl.

Takže to bych asi dodal k některým svým tématům. V žádném případě nezneužívám literární portál k nějaké revoluci a nebo propagandě. Mé úvahy nejsou sprosté a nikoho nenabádají a ani nezneužívají. Ostatně proto musí být taky každé dílo předem schváleno což považuji za velmi rozumné.
Jen vás prosím být k mým chybám schovívavější, neboť se nažím, ale jak jsem už popsal nežiju v ˇčechách.
Guru
obr
© 2005-2016 by Matěj Novotný & Filip Kotora | Všechna práva vyhrazena
 
 
Va?e literatura MFantasy Literární.cz - Server s českou literaturou Art & Design - Roman K?bus
 
Partneři: Gastrokritik, Antikvariát Kačur
 
St?hnout SASPI.cz toolbar! RSS zdroj
obr obr obr
obr
Mr Solaiman
(15.1.2021, 11:53)
VNVNVNM
(8.1.2021, 09:15)
albert lisy
(8.1.2021, 06:41)
andrerushell
(7.1.2021, 12:46)
obr
obr obr obr
obr
Na ceste hore
Beduín
Ibis
passingnature
Hledám se, najd...
Panočka
obr
obr obr obr
obr

Mlčky
BaD
obr
obr obr obr
obr
Liter?rn? almanach SASPI
Aktuální číslo LA...
obr
obr obr obr