obr obr obr
obr
uživatel 
heslo 
» Registrace autora
» Zapomněli jste heslo?
obr
obr obr obr
obr
» Novinky
» Právě vyšlo
» TOP 20 díla
» Články
» Literární almanach
obr
obr obr obr
obr
» Próza
» Poezie
» Výstřely do tmy
» Příručka publikování
» TOP 20 autoři
» Vyhledávání
obr
obr obr obr
obr
» Workshopy 
» Fórum 
» SASPI Chat! (1)
» FAQ
obr
obr obr obr
obr
» Knihovna autorů SASPI
» Redaktoři on-line
» Technická podpora
» SASPI team
» Odkazy
» Spolupráce
» Knihkupectví
"Manželství je památka na lásku."
H. Rowland
obr
obr počet přístupů: 2915622 obr

Adresa SAS E-mail © SAS Obecně platná pravidla Nápověda obr

:: Na SASPI.cz je právě 39719 příspěvků, 5791 autorů a 392129 komentářů :: on-line: 0 ::
obr

:: Nabídka uměleckého řemesla-neřemesla ::

Příspěvek je součásti workshopu: Řemeslo jako umění
 redaktor čuk publikováno: 10.11.2013, 22:40  
O řemesle, z něhož se neplatí daně a jehož legislativní uzákonění neprošlo parlamentem. Je to jeho potutelná propagace i propagace tohoto serveru. Řeč, která po malých úpravách jistě najde odezvu, bude-li přednesena nejen před poslanci.
 

Když jsem náhodou zabloudila na www. saspi.cz, padl mi zrak na informaci o právě probíhajícím workšopu. Zaujalo mě téma Řemeslo jako umění. Začala jsem o něm dumat.
Nejprve jsem si na Wikipedii ujasnila oba pojmy. Píše se tam následující: pod pojem řemeslo lze zahrnout nejen vytváření výrobku, ale i služby. Obé obvykle přináší zisk.
A upřesňuji poslední slovo názvu WS: umění je nejen výsledek umělecké činnosti, ale i znalost, od slovesa uměti.

Jistě by čtenáři byla příznivě hodnocena netypičnost, originalita, ba přímo exkluzivita onoho literárně zpodobněného řemesla. Nemluvě už o kvalitě a vtipnosti.
Já mám o čem na dané téma psát! Vytvořila jsem již mnoho textů s odborným, vědeckým a uměleckým obsahem, v nichž se odráží i můj smysl pro zábavu.
Pochlubím se tady svou zdatností a předložím čtenářům nabídkový inzerát svého řemesla.

Řemeslo? Ano, provozuji specifické řemeslo, které pro lepší klasifikaci zařadím na časovou dějinnou osu.
Řemeslo mé je nejstarší z řemesel, však víte, co se jím rozumí. Avšak poněkud pr! Couvněte s odsudkem!
Řemeslo mé vykonávám nikoliv v obvyklém významu slova a nabízejícím se přisprostlém smyslu. Nýbrž mnohem ušlechtileji a užitečněji, též z hlediska prospěšnosti pro současný i budoucí lidský rod. Jsem altruistka.

Poskytuji služby, jejichž přínos se uživatelům projeví nejen hned, ale především později, většinou v intimním prostředí, nejlépe v posteli nebo na gauči.
Poskytuji služby výhradně mužům, které nazývám klienty. Po určitou dobu, zpravidla dvacet čtyři hodiny, se stávám jejich společnicí, nejen v oblasti společenské, ale především v oblasti sexuálních aktivit.

Mí klienti nejsou jen tak někdo. Bývají pečlivě vybráni a prověřeni, znám jejich zdravotní dokumentaci, po fyzické stránce nejsou nakažliví. A proti psychické nakažlivosti jsem odolná.

Nemohu popisovat své pracovní slovní algoritmy, tirády i mámivá plynutí okouzlujících slov. Ale ani praktické techniky ne. Je to mé know- how.
Následně vám sdělím strohé informace spíše v obecnější podobě, bez detailů.

Během večeře s klientem, která je po stránce etikety i vybranosti na výši, se s dotyčným seznámím. Dovedu být nevtíravá, vciťující se, s vkusem a elegancí. Nastavím si imidž vzbuzující důvěru a odstraňující případnou klientovu ostýchavost. Umím naslouchat. Mám schopnost přimět ho k pocitu přátelství, při němž se rozpovídá a sdělí mi mnoho detailů ze svého života, většinou i pikantních. Je mu se mnou dobře. Lépe než s nejlepší japonskou gejšou, která je mi v mnohém vzorem. Klient se cítí se mnou výrazně lépe než s psychiatrem nebo psychoanalytikem, jehož gauče bývají tvrdé. Kdyby ho přepadla chandra nebo chvilkově zdětinštěl, mívám pro něj připraveno několik plyšových medvídků a opiček, o jejichž sexuálních praktikách umím zajímavě vyprávět.

Při moučníku je do mne klient lehce zamilován. Při předpůlnoční kávě v mém apartmánu už je do mne zamilován těžce. Při popůlnoční kávě již po mně touží nezadržitelně. Někdy to vypadá, že jen platonicky. Zpočátku.

Poznamenávám: nejsme pod vlivem alkoholu nebo drog , žádný druh alkoholu z lékařských důvodů nepijeme, ani k užití drog se nesnižujeme. Místo toho jsme na radu zákonodárce Solóna pojedli granátové jablko, neboť „nejprve ze rtů a hlasu má vycházet ladný a milý půvab.“

Samozřejmě, že si nejenom povídáme. Mám vypracovaný rituál pohledů a dotyků s doprovodem něžných i povzbuzujících slov. Plný romantiky srdce a duše, ale i vzrušivosti pro klientovu mysl a tělo, a především pak pro jeho jeden orgán.
Pak přikročím od slov k činům. Podle vývoje situace své počínání pružně obměňuji.
Dříve či později přecházíme v rafinované laskání a milování.
Většinou je podobno běhu na dlouhé tratě, navíc s překážkami.
Také starty musejí být často trpělivě opakovány, než se podaří.
Též síly na trati je třeba správně rozložit.
Trenérka je však zkušená, milá a trpělivá. Dělá to s láskou ke svému řemeslu, nedělá to zadarmo.

Ráno je mi klient hluboce vděčný. Ví, že se už nikdy nesetkáme. Má postkoitová technika ho dovede odmilovat a pocit lásky v něm vygumovat. K obapolné spokojenosti. Vzpomínku na opojnou noc- a na mne s ním v extázích- si však uloží do své mysli, softwaru i hardwaru. A já do vitrinky profesionálních úspěchů dávám symbolické uspokojení z dobře vykonané práce.

Peněžitou cash platbu nebo dokonce šek?
Nikoliv.
Klient platí za souhrn procedur a služeb přímo na klinice, kde je komplexně léčen.
Na její výplatní listině figuruji na jednom z čelných míst. Vedoucí vědec a ředitel, profesor docent MUDr X.Y. DrSc, je mým kolegou a blízkým přítelem, úzce s ním kooperuji.

Čím se klinika zabývá?
Sexuální problematikou. Já jsem zapojena do programu boje proti chronickým mužským impotencím.
Jak konkrétně? Jak se ho spoluúčastním?
Co jsem mohla, už jsem popsala!

Prostitutkou mě nazýváte?!
Jak je takové hanlivé vyjádření zjednodušeno! Má činnost není hanlivá nebo dokonce hanbatá či hambatá, ale naopak bohulibá.
Prospívá zdraví tělesnému a duševnímu. Klientovi, i jeho rodině a jejím reprodukčním schopnostem. I lidovci tohle musejí ocenit.
Pokud by mě nějaký sprosťák zařadil mezi prostitutky, pak jistě uzná, že dělám všem světovým prostitutkám čest. Dokonce i všem proslulým sociálním pracovnicím a aktivistkám.

Teoretická znalost problematiky prostituce včetně ověřovací praxe je moje druhá odborná kvalifikace. Ta první je obsáhle medicínská. Obě spojuji k dosažení co nejlepší péče o klienty.

Tedy jinak a snad jasněji. Víceméně působím jako odborná lektorka a profesorka se zvláštními schopnostmi, nebo ještě názorněji řečeno jako vysoce kvalifikovaná výzkumná lékařka a léčitelka.
Do akce nastupuji poté, co na klinice léčení klientů (dříve zvaných pacienty) pomocí metod obecné psychologie, psychologie pohlavního života a psychoanalýzy selhalo a zklamalo. Když vysoké dávky Viagry, Erektanu nebo časté pití čaje ze vstavače ložního se míjejí účinkem.

Já mám vynikající výsledky.
Nejen že nastává to, však vy víte, co je ženami při sexu žádané, to, co dříve u klienta nenastávalo, ale teď nastává. Nejenom nastává, ale roste, roste kvalita léčené části těla: zvětšuje se délka, úhel s vertikálou, objem a doba, jak to nazvat, ano: pro zachování lidstva nezbytného fenoménu. Doba výdržnosti se zvyšuje a čas nutný k opakování se rapidně snižuje.
Dosahuji úspěšnosti víc než devětadevadesátiprocentní. Jen vyjímečně musím recidivy zvadlosti přeléčovat.

V mém apartmánu, na zdi ložnice vymalované v psychedelických barvách s naivním vzorem (často kresleným na ploty), visí můj doktorský titul a v zásuvce pracovního stolu z leštěného dubu spočívá mé jmenování profesorkou sexuálních věd na jedné z nejprestižnějších světových univerzit.
Ve výstavních síních dochází k pranicím při prodeji mých uměleckých děl, výtvarně ztvárňujících pohlavní orgány, zvláště mužské, v různých stavech sexuálních aktivit. Mnohé fotografie se vyskytují i v učebnicích pro školy a školky a má díla jsou oblíbenými a hojně prohlíženými exponáty ve všech muzeích.Většinou u nich visí visačky se jmény význačných politiků.
Často přednáším na Institutu Sigmunda Freuda a C. G. Junga. I na kongresech o moderním umění.

Jsem tak trochu polyhistorka. Tvrdá nulová monohysterka. Odbornice na měkké a též tvrdé i a y. Jak je ten gramatický vtip: muži přicházeli s měkkým, i se píše…a pak odcházeli…ne, v tom vtipu je to opačně. Pardon! Stop. Vraťme se k vážnému tónu.

Jsem chladně logicky a cílevědomě uvažující krasavice. Za takovou mě mí nepřátelé považují. Pro přátele a klienty jsem miláček. Působím nepřístupně jako uzavřené něžné poupátko, které se při práci pro klienty účinkem rosy lásky rozvíjí v nádherný vonný květ plný balzámu.

Jsem charakterní. Odolávám svodům těch nejproslulejších filmových hezounů i nejkrásnějších výherců soutěží o ideálního muže planety nebo kdejaké vesnice. Jsem opředena mýtem tajemství a dohadů o zdroji mých takřka vesmírných půvabů. O mé milostné výkonnosti se šeptá jen s uzarděním. Kdyby věděli… Jsem záhadná jako sfinga nebo deštné pralesy.

Často mi nerozumí ani má stálá partnerka. Ano, partnerka. Jsem totiž pravověrná lesba.
Ale to, prosím, o mém osobním sexuálním zaměření nikde a nikdy neříkejte. Ani to, že jsem svojí muchlince věrná. Poněkud by to znehodnotilo mou vědeckou a uměleckou profesionalitu a řemeslné nadání.

Ptáte se, zda pracuji mimo můj oficiální lékařský pracovní úvazek, tedy zda užívám švarc systém a realizuji smlouvy o dílo?
Pokuste se mě najít, uvidíte, i to bude dobrodružné a plné rozkoše. Snad vás šéf mých bodygárdů (pohledný agresivní a současně snadno se přátelící gay) pustí k mému tajemníkovi (dříve nazývanému pasákem). Ten vás prohlédne, prověří a přeměří a bude-li vše v pořádku, podívá se s vámi do mého diáře a dá vám naději na získání termínu mimo pořadník.

Proč tenhle inzerát píši?
Čtenáři na saspi jsou mi sympatičtí. Trpí-li sexuálními neduhy, sama je zařadím mezi své klienty mimo pořadník a poskytnu jim své služby zdarma. Manželky a přítelkyně je pak mohou svým mužským polovičkám věnovat jako vhodný dárek. Nejen potěšující, ale i přispívající k utužení a zpevnění vzájemného soužití.


 celkové hodnocení autora: 98.8 %

výborné chvalitebné dobré dostatečné nedostatečné Ohodnoťte příspěvek!

přidat autora k oblíbeným 
 hodnotilo celkem autorů: 9 komentovat příspěvek 
 autorské hodnocení: 1.0 uložit příspěvek 
 známka poroty: [ - ] tisk příspěvku 
 počet komentářů: 22 zaslat vzkaz autorovi 
 počet shlédnutí od publikace: 30 výpis autorského hodnocení 
 
:: Komentáře k příspěvku ::
 salvator 17.11.2013, 0:39:40 Odpovědět 
   V duchu tvého neopakovatelného nadhledu, perfektně popsána činnost, která myslím, bude v postupující době neustále se zvyšujícího stresu a pracovního nasazení, čím dál víc zapotřebí.
Tomu říkám inzerát. Přečteš si jeden a dalších není třeba.
Krásný den, Jiří. Dalimil.
 ze dne 17.11.2013, 7:37:26  
   čuk: Děkuji. Máš pravdu umělecký sex působí nejen na tělo, ale i na na duši, je léčivý a proto ho bude zapotřebí: nahradí odborný termín často dnes realizovaný "prachsprostá mrdačka bez předehry a dohry."
 Veo Ochmanek 13.11.2013, 22:25:23 Odpovědět 
   Nazdar, (pane) Čuku :)

Nejstarší řemeslo, je skutečně řemeslo s velkým Ř (žádné dvojsmysly) :) Nakolik české, to už jest na posouzení ostatních...

Myšlenka dobrá, humorná, ale na onen pomyslný inzerát, trochu dlouhé -- snad se jedná spíš o podrobnou nabídku služeb (mrk) :)

Humorné, ale trošku dlouhé a občas (zív) trošku uspávající ;)
 ze dne 13.11.2013, 22:56:20  
   čuk: Díky. Je lépe spát než číst.
 Kalip 13.11.2013, 21:33:43 Odpovědět 
   A mně to dneska zrovna nesedlo. Možná jsem nepozorný čtenář, přiznám se, že jsem přeskakovala řádky. Snad se vydaří příště.
 ze dne 13.11.2013, 22:53:23  
   čuk: Nevadí. Stejně díky za přečtení.
 Apolenka 13.11.2013, 8:56:44 Odpovědět 
   No tohle... ty ses zase vyznamenal. Inzerát je natolik přesvědčivý, že o užitečnosti uvedeného řemesla nemůže být pochyb. Co mi nedá pokoje, je ta "postkoitová technika". Zde by nezaškodila trocha specifikace.
 ze dne 13.11.2013, 11:42:16  
   čuk: Říká se, že po souloži je každé zvíře smutné. Proto ta postkoitová technika, aby se smutek zahnal a dotyčný se přitom nestal závislým na své partnerce (naší hrdince) a zatoužil po jiné. Jak se to provádí? Opět know-how. Díky za přečtení.
 kulička 12.11.2013, 21:47:24 Odpovědět 
   Konec mi připomněl Srstku a pořad Chcete mě? :) Máš výborný zdroj inspirace.
 ze dne 12.11.2013, 22:32:45  
   čuk: Ten pořad neznám. Ale zdokonalování v lásce není nikdy dost, byť rady dává ordinérní dáma. Díky za přečtení.
 Maruška 12.11.2013, 9:44:32 Odpovědět 
   Odpověď na příspěvek od uživatele: Maruška ze dne 11.11.2013, 19:34:17

   No tokaždopádně Čuku - lepší eros než tanatos. Z. Freud
 ze dne 12.11.2013, 11:03:07  
   čuk: Zkvalitnění erosu je nejen řemeslo, ale i umění, a to prospěšné i duši. Děkuji.
 javavia 11.11.2013, 21:36:01 Odpovědět 
   Pobavila jsem se, vtipná povídka.
 ze dne 12.11.2013, 10:47:38  
   čuk: Díky. Jest tam i mnohé poučení.
 Maruška 11.11.2013, 19:34:17 Odpovědět 
   Odpověď na příspěvek od uživatele: Jarda ze dne 11.11.2013, 17:46:57

   Já nejsem feministka - chraň bůh - ale proč mají výše zmíněné požitky čerpat jen chlapi? Protestuji.
Jinak povídka je humorná - až řechtoidní. :-))
 ze dne 11.11.2013, 21:11:47  
   čuk: Bohužel s chlapy takové zkušenosti nemám. To je ženské téma.
V divadle hrajeme komedii od Rumunky Lia Bugnar zvanou Kosti pro Otu, o dvou charakterních silničních prostitutkách. Autorka rozebírá a chválí toto řemeslo, protože je lepší než mužské řemeslo válečné.
 Jarda 11.11.2013, 17:46:57 Odpovědět 
   Dzravím.

Ještě teď se řechtám jak zubatý kůň. Čuku, ty jsi pěkný číslo. Ty teda boduješ. Tak hezky tu podat sexuální pracovnici. Pěkné, opravdu jsem se pobavil.

...a říkáš, že využití služeb této dámy je pro čtenáře Saspi zdarma? Pro autory to platí také?
 ze dne 11.11.2013, 21:03:04  
   čuk: Pro autory neplatí. Nejsou přece impotentní, když tady píší - tedy po duševní stránce určitě ne. Díky.
 MichaelaKrálová 11.11.2013, 12:46:00 Odpovědět 
   Mám dotaz na hlavní hrdinku. A čtenářky jsou Ti taky sympatické??? Dostanou se na nás také nějaké službičky zdarma nebo všechny výhody zase shrábnou chlapi?:-)))))))
Výborná povídka, pobavila. :-)))))))
 ze dne 11.11.2013, 21:01:29  
   čuk: Zhotovení léčebného gigola ti přenechávám. Díky.
 Šíma 10.11.2013, 23:33:13 Odpovědět 
   Zdarec.

Řemeslo jako umění... Trefil ses! ;-))) Líbilo. Uvidíme, jak zareagují další čtenáři. Todle řemeslo je přeci nejstarší na světě, ve Tvém podání je dokonce obdařeno i výdobytky dnešní doby (nejen co se umění týče, ale i vzdělání a vybavení). Usmíval jsem se celou dobu a čekal, co z toho všeho vzejde...

Hezký večer a múzám zdar. A umění též.
 ze dne 11.11.2013, 20:59:10  
   čuk: Děkuji za přečtení a známku.
obr
© 2005-2016 by Matěj Novotný & Filip Kotora | Všechna práva vyhrazena
 
 
Va?e literatura MFantasy Literární.cz - Server s českou literaturou Art & Design - Roman K?bus
 
Partneři: Gastrokritik, Antikvariát Kačur
 
St?hnout SASPI.cz toolbar! RSS zdroj
obr obr obr
obr
Lusi
(12.8.2020, 12:36)
bizparsan
(10.8.2020, 12:15)
couture
(10.8.2020, 11:12)
Virgoacp
(8.8.2020, 09:18)
obr
obr obr obr
obr
27. Mátová omáč...
pilot Dodo
Lucreziino srdc...
Petra Vávrová
Snění
Lena Mils
obr
obr obr obr
obr

Dračí stezka (11.kapitola)
Jackie Decker
obr
obr obr obr
obr
Liter?rn? almanach SASPI
Aktuální číslo LA...
obr
obr obr obr