obr obr obr
obr
uživatel 
heslo 
» Registrace autora
» Zapomněli jste heslo?
obr
obr obr obr
obr
» Novinky
» Právě vyšlo
» TOP 20 díla
» Články
» Literární almanach
obr
obr obr obr
obr
» Próza
» Poezie
» Výstřely do tmy
» Příručka publikování
» TOP 20 autoři
» Vyhledávání
obr
obr obr obr
obr
» Workshopy 
» Fórum 
» SASPI Chat! (1)
» FAQ
obr
obr obr obr
obr
» Knihovna autorů SASPI
» Redaktoři on-line
» Technická podpora
» SASPI team
» Odkazy
» Spolupráce
» Knihkupectví
"Všechno, co vidíme nebo v co věříme, je jen pouhým snem ve snu."
E. A. Poe
obr
obr počet přístupů: 2915778 obr

Adresa SAS E-mail © SAS Obecně platná pravidla Nápověda obr

:: Na SASPI.cz je právě 39713 příspěvků, 5825 autorů a 392910 komentářů :: on-line: 1 ::
obr

:: VW T1 - Fucked Up Sightseeing Tour ::

 autor Amarantine publikováno: 30.10.2015, 20:55  
Tohle je stěžejní dílo pohodové literatury a je NEJVÍC V POHODĚ!
 

Rozhodli jsme se s kámošema, že uděláme zevl trip po Český. Cílem bylo objet všechna památná místa, kde jsme dostali kopačky. Neměli jsme prachy na auto, ale já našel jednou cestou domů výherní los. Koupili jsme tedy Volkswagen T1 v zelenobílé barvě. Nedal se vůbec sehnat, ale my ho sehnali hned, takže to bylo fakt v pohodě. Cena toho busíku odpovídala do koruny výhře, kterou jsem obdržel za nalezený los (tzn. 713. 345,- Kč), a to bylo ještě víc v pohodě.

Můj pokrevní bratr Bourec podotkl, že sice máme busíka, ale že nemáme žádný obnos na krmi. To však vůbec nevadilo, jelikož jsme hned na první benzínce, kam jsme jeli natankovat, přičemž jsme neměli love na benzín, potkali jednoho bezďáka, jenž nás podaroval třiceti tisíci českejch kačen. Poděkovali jsme a já ho ještě požádal o kabát, jelikož mi byla zima. Homeless byl v pohodě úplně nejvíc, a tak mi kabát s úsměvem dal a pravil, že mi sluší. Což jsem sice věděl, ale i tak mě to potěšilo.

Cestou jsme otevřeli rum a těšili se na naši první zastávku. Řídil sváteční jezdec Lubomír bez řidičského průkazu, tudíž byl shledán za vhodného kandidáta na místo za volantem, a ten taky z nás chlastal nejvíc. Bylo vidět, že ho to baví, tak jsme mu nalévali, dokud neusnul. Odvalili jsme jej na zadní sedadlo a řízení se chopil Lego.
Busík spokojeně vrněl a my konečně dorazili na první zevlplatz. No… co Vám budu povídat, vyzevlili jsme to tam nejvíc! Bratr Bourec zavzpomínal, jak ho u blízkého lesa opustila do toho okamžiku věrná družka Anabel Von Keller.
„Tak tady, pánové, se mnou vyjebala,“ pravil a lokl si ze své termosky brutálně ostrého Earl Greye.

Zapálili jsme svíčku, z kamínků vytvořili obrazec dámského pohlaví a otevřeli si pivko.
Lego vytáhl z ruksaku kuřecí párky - striptýzky a začal je bezostyšně svlékat. Zahryzl se s potěšením do pseudouzeniny a na tváři se mu objevil uspokojený výraz.
Nastal čas jet na další místo.

Já, kapitán busíku, samozvanec, zvaný Dig Bick, zavelel jsem ke steči Mácháče.
Cesta byla nejvíc dlouhá, ale jelikož jsme spali, bylo to v pohodě, takže nám to vůbec nepřišlo. Z oblohy na naši mateřskou loď dopadaly kroupy, ale my si hověli v prostorném autě a bylo nám to u zádele. Když jsme dorazili k Mácháči, mraky ihned odpluly a během vteřiny vykouklo slunce a oteplilo se o 12° Celsia. Vím to přesně, protože to poznám.
Mácháč nezklamal. Bylo v něm hodně vody, což je dobře, když to je jezero. Kdyby jí tam bylo málo, byla by to bažina, což by už tak v pohodě nebylo.
Otevřeli jsme, jak jinak, pivko a já začal hledat vhodné oblázky na vytvoření obrazce stydkého vzevření.

„Hleďme na ten krásný kraj. Zde domov můj, zde kalba má, zde zevl náš, tak se snaž, ty na to máš!“ zarýmoval jsem neobratně, i když se mé průpovídky vždycky všem bez výhrad líbily a namíchal jsem rum s kolou.
„Zde jsem dostal facku od Mařky, jelikož se jí nelíbil můj prstýnek. A zhruba v támhle těch místech,“ ukázal jsem 5 metrů od břehu, „se pěkně nalokala,“ dodal jsem kvapně.
Všichni se smáli asi 38,5 vteřiny. Vím to přesně, protože to poznám.
Opět jsme to tam vyzevlili, jak zákon káže, a rozhodli se, že tam přespíme. Neměli jsme sice stany, ale většina se nás vešla do busíku a navíc nedaleko od našeho stanoviště stály tři zcela nové stany, nedávno opuštěné, se síťkou proti komárům a v každém z nich byl čerstvě uvařený kotel buřtguláše s bochníkem chleba a vychlazenou basou piv opodál, takže to bylo v pohodě. Navíc na stanech byla cedulka, že to je všechno naše a že je to odkaz věrozvěstům zevlerství. Což nám přišlo hodně boží.

Ráno Lubomír prohlásil, že má slušnou hladinku, že by mohl zase řídit. Tak jsme ho nechali, jelikož se pak cítí velmi dobře a spokojený Lubomír je ten nejlepší Lubomír na celém světě. Pokračovali jsme tedy v tripíku a naší další cílovou destinací byl Písek. Tam sice nikdo nikoho z našich známých neopustil, ale říkali jsme si, že by bylo dobrý dát si nakládanej hermelín, jelikož to je povinnost.

V nejbližší písecké putyce nás obsloužila nejvíc hezká sexy číšnice, která by se nám líbila i bez tří promile alkoholu. Vypadala moc šťastně a byla ráda, že tuhle práci bude dělat celý život, aniž by využila svého sex-appealu a nechala se živit od nějakého bohatýra. My jsme jí měli rádi pro to, jaká je, ale ještě víc proto, že nám přinesla pivo. Hermouš by se dal označit za prvotřídní libost. Harmonicky vyvážená chuť několik týdnů naloženého sýra a pálivé řádně prdel-rvoucí papričky, k tomu hojně obložený talíř zeleninkou čerstvou a křupavou, pomazlila naše chuťové pohárky a my už nechtěli odejít.

Když jsme se po třech hodinách vzpamatovali z té opojné chuti, byl čas pokračovat dál… A tak jsme se rozhodli, že to prokrastinačně odložíme a objednali ještě pivo.
Po dalších dvou hodinách už jsme opravdu vyjeli. Dojeli jsme do Práglu vyzevlit Vidouli. To je chráněná přírodní památka. Už jsem tam kdysi kalil a bylo to v pohodě.

Lego pravil, že ho tu kdysi vyfuckovala jedna Slovenka. Jelikož na Vidouli byly jen malé kamínky, nasbírali jsme injekční stříkačky, kterých tam bylo víc než vhodných nerostů, a vytvořili vagínu z nich. Jako na každém místě jsme zapálili svíčku za neuskutečněný styk.

Prozevlili jsme Tábor, pak také Jihlavu, točenej Ježek byl fakt v pohodě! A nakonec jsme se navrátili do Hradce Králové na Novej (Nový Hradec Králové). Tam jsme otevřeli poslední pivko, vylouhovali poslední Earl Grey a společně vyfuckovali Hradec. Miluju svůj domov!

Kdo poslal do háje Lubomíra? A kde to bylo? Koupí si Bourec nový čaj, nebo si otevře pivo? Je hermelín na Splávku lepší jak v restauraci U Lva? A kolik piv otevře Lego nosem? To vše a mnohem víc se dozvíte v dalším pokračování! Čtěte, co se nemělo stát a nestalo se!


 celkové hodnocení autora: 87.4 %

výborné chvalitebné dobré dostatečné nedostatečné Ohodnoťte příspěvek!

přidat autora k oblíbeným 
 hodnotilo celkem autorů: 0 komentovat příspěvek 
 autorské hodnocení: 0.0 uložit příspěvek 
 známka poroty: 1.0 tisk příspěvku 
 počet komentářů: 2 zaslat vzkaz autorovi 
 počet shlédnutí od publikace: 9 výpis autorského hodnocení 
 
:: Komentáře k příspěvku ::
 Weichtier 30.10.2015, 21:01:27 Odpovědět 
   Ahoj,
já se zkrátka výborně bavil. Přišílená road movie, která je trochu myšogynní, hodně zevlovací, s pár blbejma větama, ale hlavně je fakt nejvíc "v pohodě". A tohle je prostě dost v pohodě komentář.

W.
 ze dne 30.10.2015, 22:36:16  
   Amarantine: Však jo. Díky, viď, pohodáři :)
obr
© 2005-2016 by Matěj Novotný & Filip Kotora | Všechna práva vyhrazena
 
 
Va?e literatura MFantasy Literární.cz - Server s českou literaturou Art & Design - Roman K?bus
 
Partneři: Gastrokritik, Antikvariát Kačur
 
St?hnout SASPI.cz toolbar! RSS zdroj
obr obr obr
obr
Mr Solaiman
(15.1.2021, 11:53)
VNVNVNM
(8.1.2021, 09:15)
albert lisy
(8.1.2021, 06:41)
andrerushell
(7.1.2021, 12:46)
obr
obr obr obr
obr
Váš portrét
Lorna
Zusammen - Počá...
Verity von Leatri
Povodeň
Ezio Dorian
obr
obr obr obr
obr

Děda
SiLK
obr
obr obr obr
obr
Liter?rn? almanach SASPI
Aktuální číslo LA...
obr
obr obr obr