obr obr obr
obr
uživatel 
heslo 
» Registrace autora
» Zapomněli jste heslo?
obr
obr obr obr
obr
» Novinky
» Právě vyšlo
» TOP 20 díla
» Články
» Literární almanach
obr
obr obr obr
obr
» Próza
» Poezie
» Výstřely do tmy
» Příručka publikování
» TOP 20 autoři
» Vyhledávání
obr
obr obr obr
obr
» Workshopy 
» Fórum 
» SASPI Chat! (1)
» FAQ
obr
obr obr obr
obr
» Knihovna autorů SASPI
» Redaktoři on-line
» Technická podpora
» SASPI team
» Odkazy
» Spolupráce
» Knihkupectví
"Kdo žije z naděje, zemře hlady."
Walter Benjamin
obr
obr počet přístupů: 2915580 obr

Adresa SAS E-mail © SAS Obecně platná pravidla Nápověda obr

:: Na SASPI.cz je právě 39859 příspěvků, 5778 autorů a 391981 komentářů :: on-line: 2 ::
obr

:: To bylo nápověd... ::

Příspěvek je součásti sbírky / knihy: Ke smazání
 autor PavelKastl publikováno: 02.08.2016, 8:17  
Když snižovali autoritu mé práce, ještě mi u toho napovídali, že to dělají :-)
 

Protože jsem měl v některých aspektech nejlepší náboženská vysvětlení na světě, o jejichž znevážení byl zájem, zřejmě bylo rozhodnuto přimět hloupé normální lidi, aby ve mě neuvěřili.
A jak už to v takových případech často bývá, jedním z klíčových bodů byla kontrola nad mými vztahy. Existuje pravidlo, podle kterého je snahou docílit stavu, kdy všechny vztahy oběti jsou spolupracovníky tajné služby a podobně (= známí v diskusních fórech přes internet, kamarádi, příbuzní, prostě všichni).
Při retrospektivě jsem si uvědomil, že mě "tajná služba" pravidelně poskytovala jakousi nápovědu toho, že tady "něco nehraje", respektive že se v mých vztazích jedná o nějaký účel a ne náhodu.
Například můj kamarád, který si doma sepisoval duchovní úvahy a který byl v mém mládí přítomen i u operace mého slepého střeva, bydlel, "shodou okolností", naproti či vedle lidí, kterým patřil dům, ve kterém jsem sepisoval své knihy. Aby vytvořil dojem trochu oběti, kdysi naznačil, že po něm možná jdou (třeba že si ho někdo fotil; také prý měl nějaký vynález, někomu se s ním svěřil a on byl pak realizovaný ve světě).
Později mě přivedl do společnosti filozofů, z nichž jeden ukazoval štěnici, aby působil dojmem oběti (jako že ho sledovali a asi proti němu něco měli). Ten samý trik používala kdysi jedna udavačka, která předstírala, že to táhne se svými přáteli, a přitom na ně donášela.
Do této společnosti časem přišel člověk, se kterým jsem se trochu přátelil a který, "shodou okolností", bydlel vedle mojí babi. "Poznal", že mám horší vztah k otci a kdy se narodil jeden zajímavý člověk, který tajil své narození (také řekl, že měl žlutý pásek v karate a zvedl 130 kg v benchpressu, asi abych si ho podvědomě spojil se žlutou barvou a číslem 13, již mě v té době ovlivňovali můj mozek, tak to mohlo zabrat).
Na pozemku, kde jsem chvílemi přebýval a který jsem možná koupil jako první zájemce, měly moje pozdější sousedky křestní jména složená ze stejných písmen, a kromě toho ty nade mnou měly ještě i podobné příjmení. Mimoto kus pode mnou byl "velký Venca" a těsně nade mnou "malý Venca".
A aby toho nebylo málo, pode mnou byla bývalá partnerka muže, který se mnou natáčel videoklipy, a její nový muž měl syna, kterého znala mladá žena, co mně byla poslána do cesty se štěnětem rottweilera (plemenem, které jsem měl v té době velmi rád). To všechno mohli být spolupracovníci organizace, které říkám "Pekelná tajná služba" (jsou to ti, jak mají všude informátory a často i Pekelnou humanoidní duši v sobě).
Tam, kde nikoho svého neměli, obešli ti parchanti normální lidi a použili je proti mně.
Natáčeli mě celá léta. Jsem velmi náladový a proměnlivý a navíc jsem si vždycky myslel, že nezáleží na tom, jak mluvím před lidmi, ale co píšu. V některých náladách jsem mluvil, jako bych ty své duchovní zážitky ani tak úplně neměl, nebo jsem řekl jenom to, že jsem něco viděl nebo slyšel, ale že přesně nevím co.
Kdybyste ukázali jenom tyhle rozhovory, vypadal bych jako podvodník, který tak úplně neměl ty duchovní zážitky, které líčí ve svých knihách.
Také mě šikovně přiměli k různým špatnostem. Chtěli, abych jim stáhnul psí zápasy, hudbu... Narušili energie v mém psu a on mi pak začal chvílemi divně vadit (vždycky krátká zlá chvilka a pak zase všechno dobré). Říkali "já jsem udělal to či ono špatného" a dostali ze mě, co špatného jsem udělal kdy já a tak dále. Prostě jenom se snažili poškodit mojí Boží práci.
Kdybych věděl, jak strašně jsou čeští lidé zrádní a na jak katastrofálně nízké úrovni jsou, žil bych tu bez jediného vztahu. Jakmile by se někdo chtěl stát mým přítelem, jakmile by někdo začal nějaký rozhovor, okamžitě bych to utnul: "Zrovna nemám čas...", "Právě vystupuji...", "K tomu se nebudu vyjadřovat..." a tak dále. Pokud by někde dělali nějaký test osobnosti (třeba v zaměstnání), nezúčastnil bych se ho a raději bych odtamtud odešel (aby na mě nic neměli). Nekomunikativnost s druhými a samota jsou totiž lepší, než "přátelství" se zrádci.
Ti, kdo mě odsoudili, jsou legálně existující zločinci. Už na začátku věděli, že jsem správně poznal, že jsou Pekelní, ale nemohli si dovolit to přiznat, stejně jako jejich tajná znamení ve filmech a další.
Tyto zrůdy jsou těmi jedinými, kdo si zaslouží to, co chtějí udělat mě. Udržují tu války tisíce let, pravidelné zlo v životě lidí, obelhali veřejnost celého světa (například zmanipulovanými historickými záznamy; vytvořením falešných videoklipů, které nelze rozeznat od skutečných; chybným vývojem náboženství; podvody s UFO, které sami mají, a přitom o něm tvrdí, že to jsou mimozemšťané; tvrzením, že neloví lidské duše pro Peklo, a přitom to jejich specialisté občas dělají, a podobně), zabránili ustanovení dokonalé lidské společnosti a tak dále.

**********

Faktem zůstává, že jsem svými výklady možná převýšil všechna náboženství a byl jsem v podstatě stále panic, nemající výstřik semene za bdělého stavu až do zážitku "Superbůh" a konce roku 2013. Byl jsem přijatý Bytostmi, co ke mně poslali Kruh Hvězd v dětství a energetický proud, když mi bylo 31; byl mě ukázán Bůh a na mikroúrovni se mé vědomí spojilo i se Superbohem (matematicky vzato s přeneseným kouskem jeho osobnosti, takže to doslova nebyl úplně on). Pro člověka není nic většího, než tohle.
Pekelní lidé schválně udržují chybné výklady a když přijde nějaký lepší, tak sníží víru lidí v něj. A takhle to tu vedou tisíce let.
Moje odolnost proti energetickému ovlivňování mého mozku, používanému asi hlavně v letech 2001/2002 - 2005, byla díky mé konstituci nadprůměrná, a přesto jsem se několikrát ocitl takřka na hranici "vyháknutí duše" a jejího přeskoku do paralelního Pekla (když se otevřelo a démoni se mi dívali do očí). Možná to byly dávky blízké smrtelným.
Ale negativně ovlivňovat můj mozek (energeticky a pak i chemicky), posílat všechny blízké lidi, aby mi lhali, a pak mě ještě trestat za chyby v mém myšlení a psaní, je velmi prapodivnou věcí, a z právního hlediska snad i nelegální.

Sami víte, kolik peněz z kapsy daňových poplatníků vyhodili Pekelní lidé v mém případě, což vůbec nemuseli. Stačilo se k mým pravdivým obviněním rozumně přiznat a ty peníze použít například na podporu rozvojových zemí.
Jak velkým zločinem je vyhazovat triliony EURO za různé vrtochy a vytváření nepravdivého názoru veřejnosti, místo aby se tyto peníze daly na podporu chudáků na celém světě?


 celkové hodnocení autora: 80.0 %

výborné chvalitebné dobré dostatečné nedostatečné Ohodnoťte příspěvek!

přidat autora k oblíbeným 
 hodnotilo celkem autorů: 0 komentovat příspěvek 
 autorské hodnocení: 0.0 uložit příspěvek 
 známka poroty: 2.0 tisk příspěvku 
 počet komentářů: 1 zaslat vzkaz autorovi 
 počet shlédnutí od publikace: 7 výpis autorského hodnocení 
 
:: Komentáře k příspěvku ::
 čuk 02.08.2016, 8:17:26 Odpovědět 
   Hrdina článku se nazdory svému přesvědčení rozhodl komunikovat, což přijmout je mou redaktorskou povinností, ovšem nepřesahující rámec literatury. Text je typickým projevem paranoiy se zesíleným stihomamem, vcelku zajímavě napsáno ve stylu psychického hororu s přimíšením něco málo tvrzení, s kterými je možno souhlasit. Autor se dovedl vcítit do pocitů a způsobu vyjadřování těchto nemocných lidí, kteří si nacházejí své fantomové protivníky a rovněž fantomové idoly. Slušně s přiléhavými detaily napsaný psychohoror, bez akčních detailů a dokreslení protiakcí.
obr
© 2005-2016 by Matěj Novotný & Filip Kotora | Všechna práva vyhrazena
 
 
Va?e literatura MFantasy Literární.cz - Server s českou literaturou Art & Design - Roman K?bus
 
Partneři: Gastrokritik, Antikvariát Kačur
 
St?hnout SASPI.cz toolbar! RSS zdroj
obr obr obr
obr
Iriska
(1.7.2020, 12:30)
Tala
(25.6.2020, 10:23)
crook
(24.6.2020, 21:22)
Dany
(21.6.2020, 15:45)
obr
obr obr obr
obr
Popáleniny...
Kordula
Con los Colegas...
Wheelies Devotee
Broučkování - 1...
Kobliha
obr
obr obr obr
obr

Květina Malého prince
Calimë
obr
obr obr obr
obr
Liter?rn? almanach SASPI
Aktuální číslo LA...
obr
obr obr obr