obr obr obr
obr
uživatel 
heslo 
» Registrace autora
» Zapomněli jste heslo?
obr
obr obr obr
obr
» Novinky
» Právě vyšlo
» TOP 20 díla
» Články
» Literární almanach
obr
obr obr obr
obr
» Próza
» Poezie
» Výstřely do tmy
» Příručka publikování
» TOP 20 autoři
» Vyhledávání
obr
obr obr obr
obr
» Workshopy 
» Fórum 
» SASPI Chat! (1)
» FAQ
obr
obr obr obr
obr
» Knihovna autorů SASPI
» Redaktoři on-line
» Technická podpora
» SASPI team
» Odkazy
» Spolupráce
» Knihkupectví
"Chceš realizovat své sny? Probuď se!"
Joseph Rudyard Kipling
obr
obr počet přístupů: 2915585 obr

Adresa SAS E-mail © SAS Obecně platná pravidla Nápověda obr

:: Na SASPI.cz je právě 39866 příspěvků, 5778 autorů a 391999 komentářů :: on-line: 1 ::
obr

:: Kámen lásky ::

Příspěvek je součásti sbírky / knihy: Povídky z okurkové lahve
 redaktor Šíma publikováno: 09.07.2007, 0:22  
Tohle dílko bylo původně jen komentářem s mnoha překlepy k jednomu dílku o lásce... :-) Ale nakonec, proč to nezkusit? Taky konečně napsat něco bez přímé řeči, aby to mělo hloubku a vymanit se ze svého stereotypu, či jak se tomu říká! Děkuji jednomu z autorů SASPI za impuls a námět týkající se lásky mezi dvěma lidmi, snad tím nikoho neurazím!
 

Neviděli se jen jediný den, ale jim připadalo, jako by to byly týdny, měsíce a roky. Dívali se jeden druhému do očí a hladili se navzájem. Stáli těsně jeden vedle druhého a takřka slyšeli tlukot vlastních srdcí. Možná právě dnes nastal ten den! Ne první den lásky, ale další, který bude zas o něco bohatší, než ty předešlé.

Posadili se u velkého balvanu a přitiskli se k sobě. Žár jejich těl jim takřka spaloval jejich šaty. Museli se jich zbavit, ale nespěchali. Pomalu rozepínali jeden druhému knoflíky na košili a na bluzičce. Líbali se a snažili se navzájem sundat si vrchní části oblečení. Smáli se vlastní nešikovnosti, vždyť to už nedělali poprvé. Snad to bylo z nedočkavosti, přestože měli čas a nikdo je nečekal, ani nehledal.

Podíval se na její ňadra. Byla pevná a krásná, jako dva velké poměranče. Možná o kapánek větší, ale jemu to vůbec nevadilo. Hladil ji po ramenou a líbal na ústa. Pak ji políbil krk, aby se snesl níž k jejím ňadrům. Stále ji hladil a líbal na prsou. Slastně sténala a tiskla své ruce na jeho záda. Měla chuť je rozdrásat do krve a vyjádřit mu tak svou touhu, ale nechtěla jej zraňovat.

Pak se na okamžik oba postavili, aby osvobodili své roztoužené klíny. Stáli tam nazí, ale nečervenali se. Dívala se na jeho vztyčené a nedočkavé tykadlo, které rudě žhnulo, jakoby se nemohlo dočkat, až vstoupí do jejího lůna, aby se oba ponořili do vln vzájemné lásky. Sledovali se navzájem a na okamžik oddalovali ten slastný pocit ze vzájemného spojení, aby ještě vybičovali svou touhu.

Milovali se na kameni, který je něžně hřál i chladil zároveň. Vystřídali několik poloh a ačkoli do ní vnikal se stálou náruživostí, nepřestával být něžný. Jeho jazyk hladil její pokožku a jeho ruce ji držely, aby mu nevyklouzla a oni se nemuseli znovu spojit, aby se stali jedním tělem v nekonečném tanci lásky. Tančili spolu, dokud jím nebyli docela omámeni a nezůstali jako sochy v milostné křeči. Nebylo zde však žádného autora, který by je zvěčnil a s nimi také jejich vzájemnou lásku.

Nakonec zůstali oba vysílení ležet na kameni, který jen nezůčastněně mlčel, jakoby věděl své a oni zde nebyli poprvé. Dýchali vysílením a vzrušením ze svých těl. Hladil ji po těle a snažil se ji být oporou. Čas ubíhal a jejich toužení zvolna vyprchalo. Ona mu oplácela svými polibky vše, co ji dnešního dne daroval a hladila jej po těle.

Pohlédla mu do očí a rukama mu pohladila jeho ochablé mužství. Usmál se. Bylo to jako porvé? Možná, možná že prožili další milostnou bouři. Díval se na její propocené tělo, které tak dobře znal. Na hezký obličej a dlouhý a štíhlý krk, na široká ramena s útlými pažemi, na prsa do dlaní a mírně vystouplé bříško, na široké boky s malým trojuhélníkem roskoše, aby jeho pohled přejel po krásných plných stehnech, až ke kolenům a zužujícím se lýtkům.

Pohladil ji rukama od vlasů po stehna. Cestou po jejím těle ji přejel dlaněmi po zádech a zadečku. Znal ji dobře, ale přesto byla vždy jiná, roztoužená a plná lásky jako Eva zapovězená z ráje. Oblékli se. Chvíli jen tak seděli na balvanu vedle sebe a objímali se kolem ramen. Vítr jim rozčesával jejich vlasy a veliký balvan by mohl vyprávět o chvílich radosti a rozkoše. Pak odešli. Jen duch jejich náklonnosti zde na okamžik zůstal, aby potěšil také onen veliký kámen, který jim posloužil za lože lásky...


 celkové hodnocení autora: 96.8 %

výborné chvalitebné dobré dostatečné nedostatečné Ohodnoťte příspěvek!

přidat autora k oblíbeným 
 hodnotilo celkem autorů: 10 komentovat příspěvek 
 autorské hodnocení: 1.2 uložit příspěvek 
 známka poroty: 1.0 tisk příspěvku 
 počet komentářů: 25 zaslat vzkaz autorovi 
 počet shlédnutí od publikace: 45 výpis autorského hodnocení 
 
:: Komentáře k příspěvku ::
 Dandy518 01.08.2014, 0:48:35 Odpovědět 
   18. 06. 2014

Text plný něhy a krásných slov. Něco podobného jsem také napsal, publikoval na Saspi a vyhrál jsem si opravdu s každým slovem, ale bylo mi řečeno, že v textu není cítit láska, jen sobeckost a žádostivost.
 ze dne 01.08.2014, 15:29:56  
   Šíma: Asi záleží na pochopení a procítění (jak ze strany autora tak ze strany čtenáře). Vlastně i fantazie obou... ;-)
 Mariana Ivanovna 17.10.2011, 15:52:51 Odpovědět 
   nejako neviem povedať nič iné ako udivené "áách" :) nádherná jemná a nežná poviedka :) 1
 ze dne 17.10.2011, 19:39:38  
   Šíma: Já odpovím: "Och!" A jsem rád, že se líbilo a jdu se trochu červenat, ono k dokonalosti ještě něco tomuto textíku chybí... ;-)
 Amater 20.12.2009, 10:18:33 Odpovědět 
   Koukám, koukám, kam se na tebe hrabu. I když kámen hřál a chladil zároveň?
ten šutr bych vynechala... moc pohodlí neměli, ale kdo na to v takové chvílí kouká.
 ze dne 20.12.2009, 12:44:52  
   Šíma: Třeba jej ohřálo sluníčko, copak se i zmije nehřejí na sluníčku! Hihi... ;-)))
 Tuax 20.10.2008, 15:34:30 Odpovědět 
   Ahoj Šímo, to teda koukám. U tebe si člověk počte úplně o všem. Takže, i erotická povídečka se u tebe dá najít, no toto. :)

Vyhrál sis se slovy opravdu pěkně, to se musí nechat i je v tom kousek tvého kulišákého humoru a osobitosti.

Asi k Tobě přijedu na kurz psaní ;)

Jak známo lidé jsou různí a i tahle scéna se mohla projevit v různých podobách, ne všechny ženy či muži, touží po tomhle vyznění, proto jsou lidé různí a kdoví co je po vůli Thomasovi...
 ze dne 20.10.2008, 15:37:55  
   Šíma: P.S. Ale jinak si nemyslím, že bych uměl nějak bůhví jak dobře psát! :-DDD
 ze dne 20.10.2008, 15:37:15  
   Šíma: Díky, Tuaxi, za zastavení a komentík, jsem rád, že se líbilo! ;-)
 Svetla 09.10.2007, 8:20:31 Odpovědět 
   Pěkné. Něžné. Tak co se Thomasovi nelíbí? Že by sám nic podobného nezažil a tak tajně závidí? :)
 ze dne 09.10.2007, 10:29:17  
   Šíma: šíma neví, možná nemá Thomas rád romantiku a něžnosti, kdoví?

Díky za zastavení a komentář, měj se hezky! ;-)
 Imperial Angel 12.08.2007, 19:39:04 Odpovědět 
   Odpověď na příspěvek od uživatele: Imperial Angel ze dne 12.08.2007, 17:46:54

   Ty nebo Ta?.....no tak ehm...
 ze dne 12.08.2007, 19:56:51  
   Šíma: Promiň, Alenko, budu si to pamatovat! ;-) Díky za Tvůj čas! ;-)
 Imperial Angel 12.08.2007, 17:46:54 Odpovědět 
   V poslední době mám problémy s komentáři, protože už ani nevím, co psát. Prostě ti nemám, co vytknout a můžu jen pochválit :).
 ze dne 12.08.2007, 19:24:53  
   Šíma: Díky, neboj, nejsi na tom sám (sama), už ani nevím, zda-li jsi Ty, nebo Ta! ;-) Díky za zastavení a komentář! ;-)
 sirraell 12.08.2007, 13:53:57 Odpovědět 
   pri cteni mne napadla spousta veci, ale do verejneho komentare by se to nehodila, co mne napadlo bylo dost soukrome...
libi se mi to, je to proste a nezne, moment v zivote lasky, moment jejiho ultimatniho a nejkrasnejsiho vyjadreni...
Libi se mi take, ze se chlapsi slecna libila takova jaka je, plna zdrava zena. Bohuzel v dnesni dobe se zeny mysli, ze muzi chteji vychrtliny, co na sobe nemaji kouska masa. Myslim, ze by bylo dobre aby muzi sepsali manifestum, kde by vysvetlili jak vidi zeny a jake zeny se jim opravdu libi (i kdyz chapu ze kazdy ma jiny vkus), musim rict, ze vsichni muzi do jednoho s kterymi jsem se na toto tema bavila, popsali jejich vysnenou zenu, tak jako ty tu neznamou slecnu na kameni. Rekli mi, ze se sice radi podivaji na fotky modelek v casopisech (foto rozsiruje), ale v realite chteji zenu ktera jim nezpusobi modriny jejimi kostmi...
Juj to jsem se ale rozepsala.
za 1
 ze dne 12.08.2007, 17:35:10  
   Šíma: Chceš znát můj názor? ;-) Vychrtliny nemám také rád! Dívka musí být také tak trochu "plnoštíhla", aby bylo za co chytit... Ale jak už bylo řečeno: "Až po desáté hodině večerní...!" ;-) Láska je láska a možná není nic krásnějšího v životě! Díky za zastevení a komentář!
 čuk 10.07.2007, 8:41:30 Odpovědět 
   velmi hezký popis lásky se zdůrazněním něžnosti a přesahu lásky, s nevtíravě užitou erotikou. Josu tam i hezké symboly. Moc se mi to líbilo, leckomu by to mohlo sloužit jak vzor.
 ze dne 10.07.2007, 10:36:26  
   Šíma: Trochu se červenám, nechal jsem se totiž vyhecovat... :-) Minulost člověk nevrátí, přestože neměla s kamenem nic společného! :-)
 Thomas 09.07.2007, 8:53:26 Odpovědět 
   Ubohé, téměř bez myšlenky, ta přímá řeč by se měla něčím nahradit, nedočkal jsem se...
 ze dne 09.07.2007, 12:59:02  
   Šíma: Myšlenku? Já nevím, zkus číst mezi řádky... Je to o balvanu, kameni bez citu, a o dvou lidech, kteří se milují! Není tam nic jiného, žádný odkaz, nic o tom kým ti dva jsou, odkud přišli a kam odešli! Možná nemám všech pět pohromadě! Je mi to jedno... Měj se hezky!
 ze dne 09.07.2007, 12:54:59  
   Šíma: Čekals něco "tvrdšího"? :-) Promiň!
 ze dne 09.07.2007, 12:30:32  
   Šíma: Nejde tu přece o příběh, ale o okamžik, nebo několik okamžiku, jako malé zastavení času! Tohle není povídka v pravém slova smyslu, pokud někdo čekal víc? Nemůžu sloužit! Je to přece o lásce a ta je, jak je známo, dost prchavá! Díky za komentář a přečtení! :-)
 Maura 09.07.2007, 0:21:22 Odpovědět 
   Zvláštní, že muži vidí vždycky ženy jinak, ež jak by si ženy přály být viděny. Tato povídka je plná něhy a touhy, plá lásky v tom tělesném projevení.
 ze dne 09.07.2007, 12:33:04  
   Šíma: Ženy si chtějí povídat a chtějí být milované a touží po pozornosti, zato muži touží jen po... No nebudu nic povídat, taky mezi ně patřím a nemá cenu hanit sám sebe! :-) Asi jsem snílek, ale možná je láska taková! Dneska ten materiálismus nějak převládá! Co když jsem z jiné planety... Spadl jsem z Měsíce, nebo z Jahody! Škoda! :-)
obr
© 2005-2016 by Matěj Novotný & Filip Kotora | Všechna práva vyhrazena
 
 
Va?e literatura MFantasy Literární.cz - Server s českou literaturou Art & Design - Roman K?bus
 
Partneři: Gastrokritik, Antikvariát Kačur
 
St?hnout SASPI.cz toolbar! RSS zdroj
obr obr obr
obr
Iriska
(1.7.2020, 12:30)
Tala
(25.6.2020, 10:23)
crook
(24.6.2020, 21:22)
Dany
(21.6.2020, 15:45)
obr
obr obr obr
obr
SKY WAYDERSOVÁ ...
Danny J
Jsi v nás
Tonyend
Kapitola II.
Lady Diabolus Mortem
obr
obr obr obr
obr

Cesta na sever
proklatysnek
obr
obr obr obr
obr
Liter?rn? almanach SASPI
Aktuální číslo LA...
obr
obr obr obr