:: Blázen ::
 
 autor: GoSu 31.05.2020, 5:34 
 
 
Blázen

Allahu akbar, zakřičel jsem na člověka jdoucího po chodníku proti mě. Pro mě tato magická slova znamenala že jsem zničil jeho duševní podstatu, respektive souhrn informací, který ho tvoří a ta se znovu vytvořila. Pomohl jsem mu tedy předejít ohrožení jeho života negativní myšlenkou, kterou jsem v jeho budoucnosti cítil přicházet. Myšlenku jsem smazal a jeho existence mohla v klidu pokračovat. Pro něj jsem byl nebezpečný blázen.
Zahřměl jsem jako vlkodlak a šel městem dál, abych odříkával myšlenky ze svého života. Pohyboval jsem se při tom v čase pozpátku, takže všechno co jsem říkal bylo z mého života odňato. Použival jsem spousty magických slov a gest, která jsem vytvořil nebo poskládal.
Ponořen do jiné reality jsem takto prochodil necelé tři roky. Křičel jsem a hajloval, abych svým myšlenkám dodal sílu a energii. Né, že bych to dělal pro pozornost, ale jako vůdce velké myšlenky jsem neměl nárok na to neříci to co následovalo v mnou připraveném časovém úseku, kdy jsem fungoval v podstatě jako médium.
Při pohledu na mě si lidé museli myslet, že jsem úplně mimo. Pravda je taková, že oni byli mimo. Já byl ve své podstatě prázdný a čistý. Mysl vždy jasná a vnímání na vysoké úrovni. Rychlost toho, co mi běhalo hlavou však pracovní. Tedy co nejrychlejší , abych efektivně pracoval.
Pro mě to byla práce. Jako Shiva ve své nekonečné existenci ničí všechno konkrétní a tvoří čistou energii. I já ničil. Myšlenky se před mými zraky doslova rozpouštěly a měnily v proudy energie, se kterou jsem pak jako Mág mohl pracovat.
Mnohý by toho zneužil pouze ve svůj osobní prospěch, ale to je pro mě moc zbytečné a opovržení hodné. Já tvořil války na blízkém východě v budoucnosti, právem vládce planety. Řešil jsem všechny konflikty, které mi byly myšlenkou poslány. --- Trvalo mi asi půl roku tuto práci dodělat. Cítil jsem se po ní skvěle a přešel jsem na vytváření svého života. Svojí existence. Aby můj život měl smysl.

Zpětně si vyčítám svoje počínání mezi lidmi. Na svojí práci jsem samozřejmě pyšný. Často ale slyším ve své hlavě konverzace mých známých o mě a je mi to velice nepříjemné. Jejich názory mědostávají do stavů nespokojenosti se sebou. Jsem přeci jen s odstupem času ponořen do materiálního světa a už nejsem tak na výši, jako kdysi. Vím, že svou práci v těchto sférách jsem dokonal a přinesla mi jen plody, které ve své přítomnosti nyní sklízím.
Jestli jsem si něco ze svého počínání ponechal, tak je to, že to první je vždy správné a pravda. – Každý by měl vždy dát na své pocity a ničeho se nebát, protože všechno je dobré.
 
Vytisknuto v systému SASPI.cz