:: Krátký dialog obyčejných lidí o Koronaviru ::
 
 autor: Dír 27.11.2020, 9:32 
 
Normál
 
"Akorát to vneslo zmatek mezi lidi. Kupovala jsem rohlíky a prodavačka se divila, že chci jenom rohlíky. V tom krámě byly prázdný regály u mouky, cukru a toaleťáků. Ten vocas Babišů tady udělá haló, řekne, že celníci i armáda jsou v pohotovosti, a pak zas řekne, že nechápe, proč lidi vybírají potraviny, že se nic neděje."

"Za to můžou i média, dělaj z lidí debily. Honěj se za senzací... Odněkud přijedeš a hned seš v podezření. Lidi odhlašujou zájezdy, protože když se vrátíš, daj tě do karantény. A nikdo ti to neproplatí. Žádnej zaměstnavatel."

"Hlavně mi přijde, že lidi nepochopili účel roušek. Ty mají ochránit ostatní před tebou, ne tebe před ostatními."

"Je to prostě normální mutace chřipky. To už tady bylo. Tyhle farmaceutický společnosti na tom hrozně vydělávaj. Ale za to si lidi můžou sami, jenom čuměj na televizi a tam to přece říkali. Mouky berou po balíkách. A až to odezní, tak ty potraviny akorát vyhoděj! Prostě normální chřipka, slabí to dostane, jako jakákoli jiná chřipka... Kdyby teď v televizi řekli, že klasická chřipka u nás zabije tři tisíce lidí ročně, tak se všichni snad začnou střílet do hlavy nebo se zakopou pod zem."

"Ale od toho by měly být injekce."

"Ale to nepokryje všechno. A bůh ví, co do tebe píchnou."

"A jak se proti tomu bránit?"

"Česnek. Zázrak proti všem chřipkám... Ale tohle jsou prostě levicový vlády. Ty ti pořád nakazujou co a jak a furt tě strašej."
 
Vytisknuto v systému SASPI.cz